Dualarımız kabul oldu Melek'ler.

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
Allaha şükürler olsun canım benim geçmişler olsun bir daha yanından bile geçmesin bu illet..Evet inşallah çoğu gitti noktası kaldı o noktada silinip hayatından çekip gidicek.Sen yeterki azimli ol pozitif ol Artık olumsuz hiç bir şeyi düşünme Günahsız dilerden edilen dualar kabul oldu duaya sebep olan arkadaşlardan Alah razı olsun..Kendini şımart bebeğim hayat sana sen hayata yakışıyorsun seni seviyoruz canım sakın unutma:)

Güzel bir günü güzel bir haberle bitirmek kadar leziz bir şey olamazdı. Sevgili Rüyam, Allah verdiği hastalığı geri almış senin sabrınının ve duaların hürmetine... Ben çok yoğun bir dönemde olduğum için ayrıca dua okuyamadım ama umut dolu bir haber için, içten dualarımı hep gönderdim sana... Müslümanın müslüman kardeşine duası kabul olur buyrulur...
Mucize dilde değil; mucize yürekte, mucize duada ve senin tertemiz yüreğinde... İnşallah çok daha iyi olursun. Allah, her türlü kötülükten esirgesin seni...

Çok geçmişler olsun Rüya kardeşim, bu tür geçmeyen hastaıkları bende iyi bilirim, ilaçlar, iğneler, acaba ...mi olucam, ... mi olucam, yoksa ........! (.... kısımları yazmak içimden gelmedi) ama dediğin gibi bazen dualırın gücü, bazende Rabbimizin bize bahşettiği hediye hayatlar sayesinde kurtuluruz yada herşey eskisinden daha iyiye gitmeye başlar, sınav dünyası bu dünya, hastalıkta bizim için, sağlıkta, sen bu sınavını rabbine sığınarak aşma yoluna girdin ve yüce Allahım elini boş çevirmemiş işte.. Allahım bunda sonra onulmaz dertlere düşürüp çare aratmasın kimselere, sanada, banada tüm insanlara da.... Tekrar takrar geçmişler olsun diiyorum ve asla üzerine hastalık kondurma en büyük terapi bu, kendine hastalığı yakıştırma, düşüncende dahi olsa yaklaştırma, hehp iyi düşün ve hatta mümkün olduğunca unut canım benim...

Amin canım amin...

ALLAH bütün şifa bekleyen müslüman ümmeti hastalarına şifa versin, içlerinde bize inş... RAb, ne bir daha bize, nede hiç kimseye o korku dolu, acı dolu günleri yaşatmasın inş... Sanada büyük geçmişler olsun canım.

Allaha şükürler olsun canım benim geçmişler olsun bir daha yanından bile geçmesin bu illet..Evet inşallah çoğu gitti noktası kaldı o noktada silinip hayatından çekip gidicek.Sen yeterki azimli ol pozitif ol Artık olumsuz hiç bir şeyi düşünme Günahsız dilerden edilen dualar kabul oldu duaya sebep olan arkadaşlardan Alah razı olsun..Kendini şımart bebeğim hayat sana sen hayata yakışıyorsun seni seviyoruz canım sakın unutma:)

Sana ve eniştem doritosa da çok tşk ederim çitom :) Gerek dualarınızla, gerek ise sevginizle yanımda oldunuz, sağol birtanem :kiss:

Güzel bir günü güzel bir haberle bitirmek kadar leziz bir şey olamazdı. Sevgili Rüyam, Allah verdiği hastalığı geri almış senin sabrınının ve duaların hürmetine... Ben çok yoğun bir dönemde olduğum için ayrıca dua okuyamadım ama umut dolu bir haber için, içten dualarımı hep gönderdim sana... Müslümanın müslüman kardeşine duası kabul olur buyrulur...
Mucize dilde değil; mucize yürekte, mucize duada ve senin tertemiz yüreğinde... İnşallah çok daha iyi olursun. Allah, her türlü kötülükten esirgesin seni...

Evet müslümanın, müslümana ettiği dualar gerçektende kabul oldu :) Çok şükür, binlerce, milyonlarca şükür... ALLAH hepinizden razı olsun canım. Sağolasın Münzevi'm :kiss:

kalp-1.jpg
rüyamm nasilsin canım daha iyisin demi:kiss:

Geri