Dudakta Ucuk Yarası Yaşayanlar Acaba Uçuğa ne iyi gelir

B

Belgin<<<

Forum Okuru
Dudakta Ucuk Yarası Yaşayanlar Acaba Uçuğa ne iyi gelir
Dudakta Uçuk Yanması Yaşayanlar Uçuğa ne iyi gelir bitkisel tedavi

Merhaba

Yaklaşık bir haftadır dudağımda uçuk var geçmiyor orayı temizliyorum alkol ile falan hijyenik olmasına dikkat ediyorum dezenfekte ediyorum ama dudağımdaki uçuğu bir türlü geçiremedim bunun için bitkisel bir kür var mı ne kullanabilirim Dudaktaki uçuğu ne geçirir. uçuğa ne iyi gelir evde ne yapabilirim ruj uçuğa iyi gelir mi ruj uçuğa iyi geliyor mu. limon kullanmıyorlar limon uçağı iyi gelir mi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selam

Uçuğa ne iyi gelir diye yazılı okuyunca ortaokul Yıllarım aklıma geldi bu yıllarda dudaklarımda sıkça uçuk çıkardı. Kolonyayla temizler teramisin diye bir merhem vardı onu sürerdin evde olan merhem buydu Bir süre sonra geçerdi ama sana göndereceğim şeyler bunlar değil daha farklı tedavi yöntemleri de var .

Uçuk aslında bulaşıcı bir virüsdür insandan insana geçer yani dudak teması ya da bir şekilde elinize dudağınıza götürüp birisi ile tokalaşsanız bile diğer bir kişiye geçebilir. Virütik bir durum. Onun için elinizle uçuğu oynamalısınız.

Uçuklu bölgeyi bir pamuğun üzerine sirke koyarak pamukla o bölgeyi silmelisiniz. Tabii sirkenin organik sirke olmasına dikkat edin daha sonra oraya kekik yağı sürebilirsiniz kekik yağı antiseptiktir antiviraldir

Aşağıdaki linki de incelerseniz farklı bitkisel kürler ve öneriler mevcut

Geri