Duxet kullananlar yaşadığınız yan etkiler nelerdir?

S

sınırlarımvarbenim

Forum Okuru
Duxet kullananlar yaşadığınız yan etkiler nelerdir?

Duxet nedir melek kadınlar kulubü duxet kullananlar forum'da.​

Değerli adminlerim size bir şey danışmak istiyorum. Epey düşündüm sıkıntılarım için doktora gittim psikiyatri bölümüne. Bazı kaygı sorunlarım varmış azaltmak için duxet diye bir ilaç verdi bana. Antidepresan sanırım bu ilaç ama bana iyi gelmedi sanki. Yani aşırı uyku yorgunluk onun dışında kalbimi sanki bir şey sıkıştırıyor ve aynı zamanda da cildimde bazı bölgelerde batma yanma hissediyorum yan etkileri mi yoksa doktoruma bildirmeli miyim bunu bilemedim? Duxet kullananlar daha önce ne gibi yan etkileri oldu ya da faydası oldu mu size sorununuza karşılık?

Merhaba
Antidepresan ilaçları çok ağır ilaçlar. Diğer sağlık durumlarında olduğu gibi bunda da başka bir doktora görünmekte her zaman fayda var. Ne zaman kullanıyorsunuz bu ilacı bilmiyorum ama eğer ciddi yan etkiler görüyor ve rahatsız ediyorsa sizi mutlaka doktorunuza bildirin bu durumu. Başka bir doktora da görünmenizi tavsiye ederim. Ha bu arada kafanıza göre ilaç almamalı hatta doktorunuzun verdiği ilacın dozunu da kafanıza göre artırıp azaltmamalısınız. Bu tür ilaçları kullananların yorumlarına da bakılacak olursa yan etkileri kişiden kişiye değişebilir. Ama dediğim gibi psikiyatri ilaçları ağır gelebilir hele ki daha önce kullanmadıysanız bu tür ilaçlar. Onun için daha fazla yan etkiler görmeden ilerlemeden doktorunuza danışın ilacın dozunu düşürür ya da ilacı tamamen değiştirebilir. Duxet ilacı da belki size iyi gelmemiş olabilir. Bu ilacı kullananlar ya da ilaç hakkında bilgisi olan arkadaşlar da yorum kısmından yorumda bulunabilirler.

Hemen sizinle bir yazı paylaşmak istedim. Antidepresan ilaçlar hakkında bakmanız gereken bir yazı olduğunu düşünüyorum. ''Antidepresan ilaçların zararları nelerdir'' yazımızın linki aşağıdadır.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri