Eeose Kirpik Uzatıcı Serum Kullananlar

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
Eeose Kirpik Uzatıcı Serum Kullananlar
merhabalar..ben de ilk once kendi sitesinden almistim sonra da sehir firsatinda gordum ama iki hafta kadar onceydi sanirim.Bu aralar hicbir indirim sitesinde gormedim gorursen bana da haber ver :)

tamam şeker eeose kirpik uzatıcı yı kaşlarımdada kullanıyorum az kaldı indirim olursa alıcam. zira kirpiklerime iyi geldi kaşlarıma da iyi geliyor.

teşekkürler

ben de eeose den çok memnun kaldım. kirpiklerim de çok güzel sonuç aldım. Aynada göz süzüyorum kendime :))))))
kaşta denemedim ama. neden kaşların uzun olsun istiyorsun ki?

ben de eeose den çok memnun kaldım. kirpiklerim de çok güzel sonuç aldım. Aynada göz süzüyorum kendime :))))))

şekerim kaş dökülesi sorunum vardı ,hint yağı filan kulandım iyi gelmedi. sonra kaş konturu yaptırdım oda fayda etmedi. kaş ekimi yaptıracaktım araştırdım. yok fue yöntemi varmış yok şu yöntem varmış kafam karıştı. Kaş ekitirmeden memnun olmayanları gördüm. açısı iyi olmadan ekim yapılırsa kaşlar çarpık çurpuk oluyormuş. Ayrıca kaş ekimi için baya para lazım. eeose kirpik uzatıcı serum kiipikleri uzattı kaşlar içinde kullanılır diye yazıyor . Ondan sordum :(

çok az ürün için hele kozmetikse, verdiğim paraya değdi derim. Eose' ye diyorum, kampanya falan yakalayamadım ben, bu yakınlarda da yok kampanya dediler, verdim 93 TL ama memnum kaldım ben.

kaş ekimi yaptıracaklar, yaptırmadan çok iyi düşünüp çok iyi bir yere yaptırmalılar.
Bir arkadaşımın tecrübeleri:
1. Bahsedildiği kadar acısız ve zahmetsiz bir şey değil, bir kere buna hazırlıklı olun
2. Çok usta yani uzman birine yaptırın. çünkü arkadaşımın ters yöne ekmişgibi olması gereken yöne değil diğer yöne doğru çıkıyordu. Eskisinden çok daha kötü duruyordu. Bi daha bi daha operasyon uğraştı durdu. kısacası hem en sonn çözüm olsun hem çok iyi bir yere yaptırın.

Son düzenleme:

Aslında kaşların uzun değil dolgun olsun ya da dolsun istiyorsun. Benim kaşlarım gibi zamanın birinde bir cımbızın hışmına uğradıysa, kaşının abuk subuk yerleri küstüyse artık kaş çıkmıyorsa, kaşlarına kullanmak istersin. Birde bazılarının doğuştan çok açık renk, yada boş araları hep, iste bu gibi durumlarda. Anlaşılan sen kaş konusunda şanslısın :)

ben kirpiklerim işin eeose kirpik uzatıcıyı kullandım ama kaşlar içinde kullanılır diyo. kaşlarım içinde kullanmaya başlıyacağım. kaş ekimi yöntemi sanırsam daha pahalı .eczaneler bende sordum bulamadım sanırım sitesinde satılıyo

Geri