Egzama için bitkisel çözüm

S

Semraxzxzx

Forum Okuru
Egzama için bitkisel çözüm
Egzama için bitkisel tedavi ve çözüm yolları

Merhaba arkadaşlar

2 yılı aşkındır egzama ile uğraşıyorum doktora gidiyorum bana ilaçlar veriyorlar kullanıyorum geçici bir süre rahatlama oluyor geçer gibi oluyor ama daha sonra tekrar ediyor. Egzama için gerçek kesin bitisel bir çözüm var mı bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim lütfen sonuç alacağım çözümler yazın denenmiş faydasını gören arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Merhaba Semra

Egzama gerçekten inatçı ve tedavisi ciddi takip isteyen bir rahatsızlık . Doktora gittiğinizi krem ve ilaçlar verdiğinigeçtiğii ya da geçer gibi olduğunu ve daha sonra tekrar ettiğini belirtmişsin genel de ilaçla tedaviye sonuç veren bir hastalıktır ama neyi nerede yanlış yapıyorsunuz ya da uygun iaçlar mı verilmedi bence tekrar farklı bir sağlık kuruluşuna gitmeniz de fayda var. Egzama içi bir sürü bitkisel çözümler yazılabilir ama egzama türleri olan farklılıkları lan bir rahatsızlık çok iyi bir cildiye uzmanına mutlaka gitmelisin. Bitkisel önerim ise aloe vera olacak . Alao vera bitkisinin jelini çıkarıyorsun ve egzamalı bölgeye sürüyorsun 20-30 dk. bekletiyorsun ve günde 2 defa tekrarlıyorsun. Bundan sonuç alacağınıumuyor sağlıklı günler diliyorum ayrıca aşağıdaki linke de bir göz at faydası olacaktır.

Geri