Ekmek sihirbazı Sinbo

*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Ekmek sihirbazı Sinbo
elekuc0134.jpg
Ekmeğinizi evde kendiniz yapmak istiyorsanız küçük mutfak aletlerinin tası Sinbo'nun ekmek yapma mekinelerinden biri tam size göre. Sinbo evde ekmek yapmayı, dünyanın en kolay işi haline getirdi. Tek yapmanız gereken malzemeleri ekmek makinesine yerleştirip makineyi çalıştırmak.

Makine tüm malzemeyi karıştırıp yoğuruyor, mayalandırıp 3 saat içinde ekmeğinizi hazırlıyor. Sinbo ekmek yapma makinelerinin başka marifetleri de var: Kek, reçel ve marmelat hazırlamak mümkün. Farklı türde ekmek pişirmek isteyenler, diyet yapanlar, hijyene önem verenler ve tahıl ürünleri yemekte zorlanan çölyak hastaları için ekmek sihirbazı pratik alternatifler sunuyor.

Sofralarımızın vazgeçilmez yiyeceği ekmek yapmak artık çok kolay. Evlerimizin vazgeçilmezi olan Sinbo, ekmek makinesi ile en katkısız lezzetleri yapma fırsatını tüketicilerine sunuyor. Sinbo Otomatik Ekmek Makineleri ile hamurunu yoğurup, pişirip istenilen karışımlar elde edebiliyorsunuz. Bunun yanı sıra kek ve reçel yapımında da oldukça iddialı.

 
Üst