1. Misafir

Misafir Forum Okuru

el işi sevenler için

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG]ü [​IMG]

el işi sevenler için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Örgü etek sevenler için şık etek modelleri

Örgü etek sevenler için şık etek modelleri

örgü etek modelleri örgü etek çocuk modelleri çocuk çoçuk Örgüyü seven ve örgünün her türlüsünü giymeyi bilenler için üzerinizde çok şık duracak örgüden yapılmış, eteği severim ve giyerim diyenler için harika etek modelleri burada...
  2. Pembe ve lila reklerini sevenler için süper örgü modelleri

Pembe ve lila reklerini sevenler için süper örgü modelleri

Pembe ve lila güzel ve canlı renklerden ikisi.Pembe ve lila renklerini seviyor ve bu renklerden vazgeçemiyorsanız bu örgü modelleri eminim çok hoşunuza gidecek.Modellere bir bakın derim hanımlarrrr:) Bende her iki rengide sevdiğim için ben bu modeller bayıldım doğrusu arkadaşlar adeta pamuk şekeri havası var modellerde,hemde şıklar değilmi:)
  3. örgü sevenleri bekliyorum:)

örgü sevenleri bekliyorum:)

Arkadaşlar adım semra izmirde oturuyorum sipariş üzerine örgü örüyorum bu işi uzun zamandır yapıyorum kendi ördüğüm siparişleri ekliyorum hiç biri alıntı bir model değildir sizin beğendiğiniz istediğiniz örgüleride örebilirim güzel paylaşımlar diliyorum
  4. İşte Sevenler İçin Aşk Sözleri

İşte Sevenler İçin Aşk Sözleri

Sevenler İçin Aşk Sözleri, Sevenler için güzel sözler, Sevenler için bu yazımızda en güzel aşk sözlerini sunuyor ve diliyoruz ki sevenler asla ayrılmasın ve her seven, sevgisine karşılık bulsun. İşte Melek'ler, size ve sevdiklerinize en güzel sözler. -Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz....

Sayfayı Paylaş