1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63

El işi Tülbent yapılır

Konu, 'Satıyorum & Arıyorum' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

İğne oyası havlu ve tülbent yapılır...

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    narcim ben el isinden hic anlamam ama hep yapmak isterim ama oyrenemiyorum canim:)emeyne salik tsk:örgü:

narçiçeğimm bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113
    Selamlar,
    Yaptığınız tülbent modellerinden buraya bir kaç tane resim atabilirseniz kim neyi nasıl yaptığınızı daha iyi anlar diye düşünüyorum.

Sevgiler.

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    283
    Ödül Puanları:
    63
    iğne oyası havlu tülbent ve lif yapıyorum ilgilene olursa burdan ulaşabilir bana

Son düzenleme: 10 Şubat 2012
  5. Örgü Pazarı

Örgü Pazarı Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba.Tüm el emeği ürünlerinizi

El işi Tülbent yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tülbent

Tülbent

Rüyada herhangi bir tülbent, izzet, şeref ve büyüklüğe işarettir. Rüyada herhangi bir tülbent, şeref ve itibara yorumlanır. Rüyada tülbent, saglik ve mutluluk isaretidir. Bir tülbendi sargi gibi kullanarak bir azanizi sardiginizi görmek, yeni bir elbise, ayakkabi ve benzeri bir giyim esyasi alacaginiza; tülbendi basiniza sardiginizi görmek, size bugünlerde yeni bir kazanç yolu teklif edilerek...
  2. örgü fular yapılışı

örgü fular yapılışı

örgü fularlar iğne oyası fular modelleri fular modelleri ve yapılışları örgü yapılışı yapılışı Kış ayların da hem aksesuar hem de soğuk havalar da boğaz ve boyun çevrenizi koruyacak olan örgü fular modelleri sizlerle...
  3. Örgüden tozluk yapılışı

Örgüden tozluk yapılışı

örgüden tozluk tozluk yapılışı modelleri yapılışı nasıl örülür nasıl yapılır YAPILIŞI: Yeşil iplikle 82 ilmek başlanacak. 16 sı-ra 2 düz 2 ters lastik örülecek. Koyu yeşil iplikle düz örgüye geçerken ara ara 20 ilmek kesilip 62 ilmeğe düşülecek. 6 sıra koyu yeşil, 2 sıra bej. 6 sıra yeşil ile renkler birbirini takıp ederek 34 cm örülecek, ilmekler 2 düz 2 ters dizilirken ara ara 20 ilmek...
  4. Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Nasıl Yapılır ?

Tunus İşi Örgü Tekniği Tunus İşi Örgü Teknikleri Yapılışı Örgü teknikleri içinde en güzellerinden biri olan tunus işi örgüler özellikle bebek kıyafetlerinde çok güzel duruyor melekler :) Tunus işi yelekler, hırkalar ve süveterler örebilmeniz için işte resimli anlatımla bu tekniğin yapılışı.. :tik: Öncelikle zinciri çekiyoruz.Çektiğimiz zincirlerden ilmek topluyoruz.Sona geldiğimizde ilk...
  5. El Örgüsünden Terlik Nasıl Yapılır ?

El Örgüsünden Terlik Nasıl Yapılır ?

Bu konu; el örgüsünden terlik yapımı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, eğer kendinize bir meşgale arıyorsanız ve aradığınız şey hem değişik hem de kolay bir şeyse size el örgüsü terlik yapmanızı tavsiye edebiliriz. Boş zamanınız değerlendriemk ve ortaya birşeyler çıkartmak hatta kullanmak için buyrun bakalım el örgüsü terlik nasıl yapılıyormuş. Malzeme basit, çeşitli örgü...

Sayfayı Paylaş