Elimin kenarında yanık lekesi var hangi kremi kullanmalıyım?

• Konbuyu başlatan kadriyecet
  • Başlangıç tarihi
K

kadriyecet

Forum Okuru
Elimin kenarında yanık lekesi var hangi kremi kullanmalıyım?

Yanık lekesini geçiren krem melek kadınlar kulubü yanık lekesi geçirme forum'da.​

Kızlar bir ay önce elimi tavaya değdirdim epey de yandı yan tarafı yaa hala acıyor geçmedi. Bir şey kullanmadım geçer diye ama geçmedi. Yanık lekesini acısını geçirmek için ne kullanmalıyım? Biraz da iz kaldı sanki yanık lekesini geçiren krem var mı? Böyle bir şey başına gelen varsa bana yorum yapabilir mi? Yara izlerini gideren kremleri reçetesiz alabiliyor muyuz?

Merhaba
Yanık acısı çok kötüdür. Uzun süre de elinizi kullanamamışsınızdır. Ağır ve uzun süre süresince geçmeyen bir acıdır yanık acısı. Sonrasında ise kalan bir lekedir. Yanık lekesini geçirmek için reçetesiz kullanacağınız bazı kremler var. Çok kötü değilse eliniz kullanabilirsiniz ama elinizi kullanamayacak kadar kötüyseniz mutlaka doktorunuza danışın çünkü doktor elinizin yanık durumuna göre ilaç verecektir.

''Yanık lekesine iyi gelen kremler''​

• Fucidin krem içeriğinde antibakteriyel ve cilt enfeksiyonları aynı zamanda yara izlerini yok eden bir içeriğe sahip.
  • Madecassol krem içeriğinde bulunan bitki sayesinde iyileştirici onarıcı etkiye sahiptir.
  • Expigment güneş yanığı, sivilce izleri ya da koyu halkalı lekeleri geçirmede başarılı.
  • Dermatix silikon gel kısa sürede yara lekelerini giderir hatta yıllardır yara lekeniz varsa bunları geçirmede başarılıdır.
Yara izlerini geçirmek için bitkisel tedavilerden özellikle ahmet marankiden tedavi önerileri hemen aşağıda linkimizde. ''Ahmet marankiden yara izleri için bitkisel tedavi önerileri'' konusu ilginizi çekeceğini düşünerek paylaşmak istedim.

Selamlar ayrıca ciltlerdeki çatlaklar için ve yara izleri için mükemmel bir karışım var bitkisel olarak daha önce ben de hamileliklerimde kullanmıştım kantaron yağını kesinlikle tavsiye ediyorum aşağıdaki konudan ayrıntılı bilgileri edinebilirsiniz köle pazarlarında satılan Kontrollieren alarak kullandığınızda göreceksiniz ki yara izlerini eser kalmayacaktır lütfen deneyin tamamen bitkisel olduğu için bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum

Geri