Merhaba ben ocağın birinde bir münasebet yaşadım zevk suyundan şüphelenip iki gün içinde ella aldım.Normalde 24 25 inde falan olurdum 17 ocakta üç günlük bir kanamam oldu.Bugün 17 şubat ve kanamam yok.Erken gelen kanama adet miydi ve bikaç gün daha beklemelimiyim.

korunmadan ilişki oldu bende ella aldım adetim 2 gün gecikti testim silik çıktı hamilemiyim

korunmadan ilişki oldu bende ella aldım adetim 2 gün gecikti testim silik çıktı hamilemiyim

Merhaba, ella hap ile ilgili gelen sorularda şunu hep belirtiyoruz. Ella hap gebelikten % 100 korumaz. Güvenirliği %85-90 dır. Yani gebe kalma ihtimali vardır. Gebelik testin de ikinci çizginin silik çıkması gebelik olarak değerlendirilir. Tabi evde yapılan testler bazı koşullardan etkilenip hatalı sonuç verebilir. Bu nedenle hcg testi yaptırmanızı öneriyorum.

benim korunmasız ilişkim oldu ella yuttum sonra adetim gününde oldu hamilelik ihtimali varmı

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası ertesi gün hapı almışsınız. Akabinde mensiniz günün de gerçekleşmiş. Bu durum da gebelik söz konusu değildir. Durumunuz dan emin olmak adına gebelik testi yapabilirsiniz.

sevgilimle ilişkiye girdik ardından ella yuttum adetim 3 gün gecikmeli oldu pıhtılı ve yoğundu hamileik riski varmıdır

Merhaba, şüpheli ilişki sonrası mensiniz gerçekleşmiş bu durum da gebelik söz konusu olmaz. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

slm erkek arkadaşımla ilişki oldu üzermizde çamaşır vardı boşalma olmadı zevk suyuda gelmedi ben yinede ella yuttum adetimi oldum 3 gün sürdü sizce hamilemiyim

Merhaba, verdiğiniz bilgilere göre gebe olmadığınızı belirtelim. Adetin 3 gün sürmesi normaldir. Kuşkunuzu gidermek adına gebelik testi yapabilirsiniz.

Geri