Eltilerine gıcık olanlar Fan club

Konu, 'Fan Club' kısmında Hayalet tarafından paylaşıldı.

1. lalecan

lalecan Forum Okuru

2. Sarıgüneş

Sarıgüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar. Benim iki tane eltim var biri 16 yaş büyük bendeden biride 6 yaş büyük.Biz ailecek toplandığımızda eltilerim beni aralarına almıyorlar her iyi niyetle söylediğim lafta kötüye yorumluyorlar ya da hiç astarmıyorlar beni hiç umursamıyorlar beni çok üzülüyorum.Benim buralarda kimseyim yok gurbetçiyim Kur'an günümde de gelmediler bahane uydurdular.Bi de biri birilerini övüyorlar son zamanlar kendilerin güzelliğini çok dile getiriyorlar keşke içi de güzel olsaydı ama ....Bana yardim edin birşeyleri yazın lütfen okadar kendimi kötü hissetyorumki bazen neden evlendim yada keşke ölseydim belki ozaman herkes rahatlar hiç kimseyim yok dertleşicek kimseydim yok kayinvalidem onlar varken onlara daha çok ilgi gösteriyor bana az onlar yokken benle normal sohbet ediyor kendimi çok kötü hissedyorm

3. Sarıgüneş

Sarıgüneş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim de iki tane eltim var

4. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    elti mi görümböcügümü
    öfff ömrümü yediler ve hala yiyiyorlar:sin:

5. nightt

nightt Forum Okuru

kızlar benim 3 eltim var 3'ü de bana düşman sank ben onlara bayılıyorum Allah onları kahretsin

6. ferda yankı

ferda yankı Forum Okuru

ben sinir oluyorum eltime gıcık biri soğuk nevale yaz tatili geleceğine yakın hiç arayıp sormayan karı kalacak yeri dar olan annesinin evine sığamadıkları için yani sırf menfaat bizde kalıyor hiç iş yapmaz odun gibi oturur hizmet bekler ayyyyy valla bazen nefret bile ediyorum

7. ayse solak

ayse solak Forum Okuru

Ben de bir elti var pavyon karisi gibi benim dugunumde beyaz giycekmis kiskanc ya uyuuuuzz

8. irem goz

irem goz Forum Okuru

benım eltım ıyıdı baslarda aramız ben kızkardesımden asla ayırt etmezdim konusrduk gıderdık gelırdık ama kıskandıggını fark ettım ve mesafe lı oldum benım esımle sıkıntılarımı bılırdı benı kendı esıyle mutluluğunu kıskandrmaya başladı ve bunu ozellıkle bana yasıtyodu aklıma bole sey asla gelmezdı kardesım gıbı gordugum kaynımı bırden sankı kumasıyım da olemıs gıbı davranmaya başladı ve benı budurm cok rahatsz ettı halada ole yapıyor herkes evı ayrı yuvası ayrı ben mutlu olmalarndan mutlu olurum onn benım esmle kotu olmamdan demekkı mutlu oluyo bu cok iğrenç sabahları kalkar bılerek gurultu yapar cocugm sesıne uyanır bende ole esım benı savnmuyor esı onu cok savunuyor bende kafayı yıcem he kızla uğraşmıyorum ama ugrassam patlar ole bı amacım yok zaten ben ondan ustunum kı kısknıyor benı yeterince buda ona yeter ve güzel olmamda sorun yrtıyo maalesef ole derler eltıler arasnda guzellık cekılmezlıgıde oluyormuş duydum ama gercektn sıkıntılıııııı bı durumdaym

9. Sebnemmmm

Sebnemmmm Forum Okuru

Aynen kızlar bnmde gıcık gıcık bi eltim var uskatimda oturuyo kaynanamda gıcık napicam bilmiyom

asiye sarı bunu beğendi.
  10. VİCDANLI

VİCDANLI Forum Okuru

Arkadaşlar merhaba en iyisi mesafeli görüşmek aynı evde iseniz en iyisi kendisiyle uzlaşarak güzelce konuşmak mesela kendisine bak yüz yüze bakıyoruz akrabayız ben senin kötülüğünü istemem eminim sende benim istemezsin benle aynı fikirde olmayabilirsin ama birbirimize saygı göstermek zorundayız vs. gibi anlamıyor yada konuşamıyorsanız kendi halinde bırakın o yokmuş gibi davranın bu kişi görümce kaynanada olsa en güzeli Allah a dua edin ne diyeyim hayat zor insanlar artık birbirine tahammül edemiyor yada kıskançlık var neyi paylaşamıyoruz Allah yardımcımız olsun:(:kiamam:

asiye sarı bunu beğendi.
  11. ctrl

ctrl Forum Okuru

Keşke eltim olsaydi ama malesef kocamin hiç kardeşi yok

12. melekannesi

melekannesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    42
    Ödül Puanları:
    28
    şu an en küçük eltimle konuşmuyoruz elimden geldiğince eltilerime karşı iyi davranmaya çalışıyorum ama yakın çevremde çok iyi biliyorki resmen kıskanılıyorum hasetlik yaptıklarını zaten bende biliyorum son örneğini küçük eltimde gördüm tutarsız hareketleri var sürekli bişeyleri bahane edip benimle tartışma yoluna gidiyor yıllardır onu alttan alıyorum kırılsam gücensem dile getirmiyorum ama sürekli bunları dile getiriyor sanki alınan gücenen tek bir o ... ilk kez alttan almadım benimde artık tahammül sınırım aşmış kendini alttan almayınca cephe aldı bana görüşmüyoruz gayette memnunum kafam rahatladı valla :D:D

13. Melis ank

Melis ank Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    28
    bende eltilerimi hiç sevmem . 6 eltim var hepside biribirinden gıcık .kafa yapılarımız uymuyor zevklerimiz,kültürlerimiz çok farklı . aşırı derece beni kıskanıyorlar hep bir rağbet içindeler. aldığım kıyafetten gittiğim tatile kadar kıskanıyorlar. çocuğum olmadığı için şimdi bu yönümden vurmaya çalışıyorlar. kendi akıllarınca bir eksiklik. o kadar geri zekalılarki aile saadetini çocuğa bağlıyorlar. sanki kendi çocuklarından hayır görmüşlerde. benim yaşam tarzım kültürüm onları delirtiyor bende onların delirmesin keyif alıyor ve takmıyorum. daha eltisini seven bir Allahın kulunuda görmedim.bu eltiler neden bu kadar itici ve sevimsiz olur anlamış değilim.

asiye sarı bunu beğendi.
  14. Sevimli cadı

Sevimli cadı Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    137
    Ödül Puanları:
    63
    Valla daha eltisiyle anlaşan tek Allahın kulunu görmedim.Benimde eltilerim var aramız hiç iyi değil.Aşırı kıskançlar. Bir dönem sürekli söz düellosu yapardık.Başedemiyeceklerini anladıkların da pes ettiler.Şimdi konuşmuyoruz küseli 3 yıl oldu.Kafam kulağım rahat valla :D

Mrs Rabia bunu beğendi.
  15. Mrs Rabia

Mrs Rabia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Benimde bir eltim var bir sene falan olmuştur alakayı keseli. :p :D

Eltilerine gıcık olanlar Fan club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yalın Fan Club

Yalın Fan Club

yalın fan club yalın fan clup hüseyin yalin Mart 1980 İstanbul doğumlu olan Yalın'ın asıl ismi Hüseyin Yalın. İlk bestelerini St. Michel Fransız Lisesinde okuduğu yıllarda Yurdaer Doğulu Müzik okulunda gitar dersleri alırken yapmaya başladı. Halen eğitim gördüğü İstanbul Bilgi Üniversitesi Ekonomi Bölümünü kazandığı dönemde ise beste çalışmalarını hızlandırdı ve albüm demoları hazırlamaya...
  2. Tuba Büyüküstün Fan Club

Tuba Büyüküstün Fan Club

Gerçek Adı : Hatice Tuba Büyüküstün Doğum Yeri : İstanbul Doğum Tarihi : 05 Temmuz 1982 Eğitimi : Lisans Tuba Büyüküstün İstanbul Özel Doğuş Okulları'ndan ve Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Dekorları ve Kostüm Tasarımı bölümünden mezun oldu. Üniversitede okurken reklam filmlerinde rol aldı. Yönetmen Tomris Giritlioğlu ile tanıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Sultan Makamı adlı dizinin son...
  3. Okan Bayülgen fan club

Okan Bayülgen fan club

Okan Bayülgen sevenler buraya :)
  4. Köpek Severler Fan Club

Köpek Severler Fan Club

köpekseverler Kim benim gibi köpüş delisiyse buraya bekliyorum :D :kucu: Bu bebişleri kim sevmez ki yaa :)
  5. Midye Fan Club

Midye Fan Club

Üstünede limonn mmmm.. :D Bütün midye severler buraya :D

Sayfayı Paylaş