Eltilerine gıcık olanlar Fan club

görür görmez hemmen yorum yazayım dedim şuanda nişanlıyım maleseff 1eltim varrr .....ya gıcık oluyorum ona... allah a şükür görümcem yok diyorum bide o olsa valla halim haraptı. buarada hayırlıı olsun club cnm

görür görmez hemmen yorum yazayım dedim şuanda nişanlıyım maleseff 1eltim varrr .....ya gıcık oluyorum ona... allah a şükür görümcem yok diyorum bide o olsa valla halim haraptı. buarada hayırlıı olsun club cnm
Fun club dileklerin için teşekkürler cnm... Peki eltine neden gıcık oluyorsun.. Gerçekten cok merak ettim... Merakımın asıl nedenide henüz nişanlıyken bu kadar gıcık olmanız...:Dancing_angry:

elti

ben de sinir oluyorum!! açık açık paylaşacak kimsem yok. ama yapmacıklıktan nefret ediyorum. bana yapmadığını bırakmadı, yazsam hayret edersiniz. üstelik benden küçük, ucuz ucuz hareketler,beni küçük düşürme peşindedir hep,hele ilk evlendiğim yıllar ölse gam yemezdim, ama ben çizgimi bozmama rağmen kaynanamın gözünde hala kötüyüm :((

elti eltiye bakmış evini yakmış

ben eltimi hiç sevmiyorum hatta nefret ediyrum iki yüzlü insanların arkasından konuşup sonra hiç bişey olmamış gibi davranıyor.eltimle eşim kavga ettiler 2 hafta olacak halen yüzü asık keşke evlenince eltimden uzak bir eve otursaydım.kaynanamda zaten sorunlu allah yardımcım olsun ikisinide allaha havale ediyorum

Ayyy burayi yeni gordum valla :))) Demek herkes sikayetciii eltilerden amann sormayin bendede var 4 tane , hepsi birbirinden seker hahaha yani ozellikle secsen bu kadar denk gelmezdi heralde:) Allah kimseye vermesin:) En guzeli mesafeli olmak ve uzak durmak, yoksa olmuyorrrrrr....

3 eltim var ikisinden ölesiye nefret ediyorum şeytan diyo sık boğazını at bi yere kaynanam ayrı bi baş belası zaten

Geri