1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113

Emrah - Aşkım Yok Ya

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Aşkım yok ya İçim suskun, gönlüm küskün Aklım onda
    O bal dudaklarında
    Allah bütün güzelliği
    Ona vermiş
    Cilve onda
    Ne ararsan herşey onda
    Aşkım yok ya
    İçim suskun, gönlüm küskün
    Aklım onda
    O bal dudaklarında
    Allah bütün güzelliği
    Ona vermiş
    Cilve onda
    İşin sırrı bence bunda
    Fazla naz aşık
    Usandırır derler
    Gönlün varsa bende
    Evet de yeter
    Ömrümden ömür gitse
    Beklerim ben o anı
    Bir gün benim olmanı
    Vah vah diye diye
    Bak döndüm bir deliye
    Yaptığın doğru değil
    Bana dönmezsin niye

Emrah - Aşkım Yok Ya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Altay - yok Ya

Altay - yok Ya

yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar geçen günler takrar geri gelir mı aşk açısı bu bir günde geçer mı etrafımda hiç dostum yok gör allahâ��im uzat elini al yanına kurtar beni yok ya yok ya aşkım yok ya gülen yüzüm durmadan ağlar yok ya yar yok ya derdim çok yar al yanına allahâ��im kurtar yok ya...
  2. ya yoksa babam..

ya yoksa babam..

ya hayatta deilse yada hayatta ama tanımıyorsan,yada seni istemiyorsa ... baban.. melekler benim durum az biraz karışık; annemle babam annem hamileyken(bana) ayrılıyorlar ve annem yeniden ben 2 yaşındayken evleniyor..tabii babamı böylelikle tanımam dolayısıyla sewmem mümkün olmuyor.. annemin ikinci eşi ise 2 sene önce rahmetli olunca bu babalar gününü bana iyice boş gelmeye başladı derken...
  3. sen yoksun ya!!!

sen yoksun ya!!!

sen yoksunn ya sevdiğim gerisi boşşş.....:cry: SEN YOKSUN YA... Sen yoksun ya! Yüzüm gülmüyor artık, Yaşamak bile gelmiyor içimden, Sensiz kimsesiz dünyada. Duygulandırıyor beni, seni hatırlatıyor bana, Sendenmiş gibi okuyorum, o şairin şiirlerini. Sen yoksun ya! Radyo dinliyorum yokluğunda. Her şarkıda senden kalma bir hüzün, Bir acı var yüreğimde. Sen yoksun ya! Bahar da yok...

Sayfayı Paylaş