Emziren anne hamile kalırsa sütü ne zaman bozulur

Emziren anne hamile kalırsa sütü ne zaman bozulur
Emziren anne hamile kalırsa sütün tadı değişir mi bozulur mu ne zaman bozulur emzirirken hamile kalanların yaşadıklarını anlamak istiyorum Eğer hamile kalmış isek bebek ishal olur mu hamile kalmak istemiyorum Bununla alakalı çok şey duyuyorum çevremden yok bebeğin hasta olacak ishal olacak kusacak diyorlar hamile de kalmak istemiyorum bu hususta bana yardımı olacak anneler var mı bebeği kucağında iken hamile kalanlar özellikle yazar ise sevinirim.

emzirirken hamileyseniz sütün tadı bozulur mu.jpg
 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Merhabalar, Bebeğinizi emzirir iken tabiki hamile kalma ihtimaliniz de oluyor. Özellikler bir kaç aydan sonra salgılarınızın artması ile tekrar doğurganlığınızın arttığı döneme gireceksiniz ve malesef koruma yapmaz iseniz hamile kalabilirsiniz.

Emzirirken hamile kalmak sütü bozar mı ?

Tabiki evet hamile kalmış bir anne adayının ya da annenin, bebeği daha kucağında iken yani emzirirken yeniden hamile kalması ile sütün kıvamında, tadında yoğunluğunda kesinlikle değişiklikler olabilir. Bu değişikliklerden dolayı bebeğiniz hasta olabilir, sütünüzün tadını beğenmez, emmek istemeyebilir ishal durumu olabilir ne zaman olur der iseniz bu, hamile kaldıktan hemen bir hafta on gün içinde ortaya çıkacaktır.

Bebek emzirirken hamile kalma ile ilgili lütfen aşağıda yer alan konularımızı takip edin sorunuz var ise bize sorabilirsiniz. 
SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Ayrıca Sayın Kocatepe Hocamızın Emziren annelerin hamile kalması durumunda yaptığı açıklamalar da size ışık tutacaktır. Sevgiler.

 
Thread starter Similar threads Forum Replies Date
Ş Emziren anne ne yemeli Gebelik Mekanı 1
F Emziren anne soda içebilir mi Gebelik Mekanı 1
M Emziren anne soğan suyu içebilir mi Gebelik Mekanı 2
*MeleK* Emziren anne grip olursa ne yapmalı? Tüm Sağlık Konuları 1
Similar threads
Üst