Emziren annelerin maden suyu içmesi zararlı mı?

B

Babyhhh

Forum Okuru
Emziren annelerin maden suyu içmesi zararlı mı?

Emziren anneler maden suyu içilir mi melek kadınlar kulübü emziren anne maden suyu içer mi forum'da.​

Emziriyorum ve acaba bazı yiyecekler içecekler bebeğime gaz yapıyor mu diye düşünüyorum. Biraz araştırma içerisindeyim özellikle emziren anneler maden suyu içilir mi bunu merak ediyorum bebek de herhangi gaz yaparmı bebeğe sıkıntı verir mi? Sütümün daha yararlı olabilmesi için yiyebileceğim şeyler var mı ya da sakınmam gereken yememem gereken şeyler nelerdir maden suyundan uzak durmalı mıyım?

images (8).jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Emziren anneler aslında süt artırımı için bebeğinize besin sağlamak için yararlı şeyler tüketmenizde fayda olduğunu düşünüyorum sizin sorunuz olan emziren anne maden suyu içebilir mi burada fazlaya kaçmamak şartıyla maden suyu tüketiminde herhangi bir sorun olmayacaktır. Bu durumda annenin kendini çok fazla bir kısıtlamaya sokmasına da gerek yoktur çünkü ne yaparsa yapsın bebeğin gazı olacaksa oluyor maalesef. Ama emziren anneler şunu unutmasınlar ki mutlaka günde 2,5 litre en az su tüketmeliler bu sütün artmasını sağlayacaktır. Maden suyu da dediğim gibi bir bardağı geçmeyecek şekilde tüketilebilir.

Dilerseniz emziren anneler için aşağıdaki yazıda önemli olduğunu düşünerek sizinle paylaşmak istiyorum inceleyebilirsiniz. "Soda emziren anneler için zararlı mı bebeğe sakıncası olur mu"

Geri