En büyük derdim :)

demekki yanlız diğilmiş çook şükür.ben daha kahvaltı yapmadım bu yaşıma kadar,annem kızıyor ama huylu huyundan vazgeçmez:D
uyku düzenin yıne iyiymiş ben 2 3 gün uyumam buna karşılık 24 saat uyurum hastalık oldu bu yüzden sinirlerim bozuldu,napsamda normal uyku düzeni kuramıyorum :S

ahh birtanem bende de aynı sorun var uykuya doyamıyorum herhalde....ama kötü birşey allahtan dersanem oldugundan sabah 8 e kalkıyom hafta sonu en gec 11 de yatıyom anam bakıyom saat 3 ben daha uyuyorum.....kötü bir durum saglıgımız tehlikye giriyor ee ne demişler herşeyin fazlası zarar birtanem.....

Firarim canım ne yaptın sen öyle ya benimkinden daha vahim senin durumun :)

Gamselim evet canım biz normal değiliz buna karar verdim hahaha

Benimde oluyo canım ya geç yada erken farketmiyo kahvaltı saatinde yapamıyorum sabahları ya midem bulanıyo yada canım istemiyo biraz daha geç yapıyorum..

Ben yıllardır pazar günleri hariç ve benim için çok özel olan insanın beni kahvaltıya çağırması haricinde kahvaltı yapmam :D Sen saat 2 - 3 gibi yapıyorsundur belki o saatlerde benim kahve saatim :D Genelde günde bir öğün yemek yiyen biriyim ben:) Başta annem olmak üzere herkesin işkenceli baskıları bile yıllardır bu alışkanlığıma karşı koyamadı :D Akşam öğünlerinde yemek yerim ve çokta güzel yerim :) Onun haricinde yemek yemem, paso kahve içerdim. Onuda azalttım günde en fazla üç fincan kahve içerim :)

Hoş bir alışkanlık değil, gerçi bu alışkanlık mı iştahsızlık mı yada mide düzenimi tartışılırda :) Üzülme bu konuda sen tek değilsin, belkide ben senden bir kaç adım öndeyim :D

Ha birde bunun erken kalkmayla alakası yok bende :) Benim uykuylada pek aram iyi değildir. Yatma saatim yoktur, uykum saat kaçta gelirse o zaman yatarım. Sabaha doğru yattığım günlerde olur, hiç uyumadığım günlerde olur, erken uyuduğum günlerde olur.Netten çıkar birde yatağımda saatlerce kitap okurum :) Kaçta yatarsam yatim, en geç 9'da uyanırım ve kahvaltı yapmama gün içinde kahve harici birşey tüketmeme alışkanlığım da aynıdır hiç değişmez :) Seni bilmem ama yemek yeme, benim uykularımla alakalı değil :)

Geri