En etkili bacak kası hareketleri nelerdir fikir verir misiniz?

J

Jeesiica

Forum Okuru
En etkili bacak kası hareketleri nelerdir fikir verir misiniz?

En etkili bacak kası hareketleri melek kadınlar kulübü en iyi bacak kası geliştirme hareketleri forum'da.​

Kızlar bacaklarım çok dermansiz hemen yoruluyorum titriyorum zaten çok ince bacaklara sahibim. Hangi hareketleri yaparsam bacak kaslarım gelişir? En etkili bacak kası hareketleri nelerdir? Özellikle beni merdiven inip çıkarken çok zorluyor titriyor resmen bacaklarım yaa. Acilen benim bacaklarımı kuvvetlendirmem lazım.

Merhabalar
Güçlü bacaklara sahip olmak için egzersiz ve hareketler çok önemlidir. Doğru hareketler ve doğru egzersizler ile bacakları kuvvetlendirmek mümkün. Özellikle bacaklar kuvvetsiz ise merdiven inip çıkarken, eğilip kalkarken özellikle bacak kasları devreye girer ve kuvveti dayanıklılığı çok önemlidir. En etkili bacak kası hareketleri için ise aşağıda bir video paylaşacağım izleyip düzenli ve sıkça yaparsanız bacak kaslarınızı kuvvetlendirirsiniz. Aynı zamanda protein kalsiyum ağırlıklı da beslenmeyi ihmal etmeyin.

Aşağıdaki videoyu izleyerek düzenli de yaparsanız harika nur topu gibi bacak kaslarına sahip olabilirsiniz. Yine aşağıdaki linkten yine "evde bacak kası geliştirme hareketleri" konumuzu da inceleyebilirsiniz. En etkili bacak kası hareketlerini yaparken ilk zamanlar fazla yüklenmeyin yavaş yavaş artırın hareketleri.

Geri