En hızlı nasıl kilo verilir

A

Ayayay

Forum Okuru
En hızlı nasıl kilo verilir
En hızlı nasıl kilo verilir kadınlar kulübü melekler

Selam kızlar bu Pandemi sürecinde üç aydır evdeyim ve çok fazla kilo aldım eşim bana seni tatile götüreceğim dedi strese girmeye başladım benim acilen kilo vermem gerekiyor bu kiloları en hızlı şekilde nasıl verebilirim bana ne tavsiye edebilirsiniz uyguladığınız bir diyet ya da bir yöntem var mı

Merhaba Ayayay

Bu konu beni biraz gülümsetti çünkü neredeyse aynı cümlelerle bir diyetisyen arkadaşıma kilo aldığımı ev de kapalı kaldık yahuu yiyip duruyorum nasıl kilo veririm diye sorduğumda bana baktı gülümsedi ve dedi ki '' yemeyen tatlım ,spor yapacan" bunu hatırladım... Neyse şaka bi yana kilo vermenin aslında temel kuralı yemeyi azaltmak hareketi çoğaltmak ve suyu bolca içmek. Diyet konusunda ise binlerce diyet var , bu diyetlerden kendinize uygun olanı seçip uygularsan faydalı olur, bu konu da daha geniş yazılarımız olacak

Bi tatlı kaşığı kahve bi çay kaşığının ucuyla toz tarçın çay kaşığı kadar tereyağ kahve yapar gibi pişir sabah akşam iç bol su makarna pilav ekmeği kes abim yapti ramazandan sonra 10 kilo verdi

Ya hayatım malzemlerin resimlerini ölçülerini her şeyini haftalık verdiğin kiloyu lütfen buraya yazar mısın bizde yapalım şu yaptığından sende sonuç alırsan hem insanlarada yardımcı olmuş olursun olur demi

Geri