En iyi bebek günes kremi hangisi

P

Polen90

Forum Okuru
En iyi bebek günes kremi hangisi
Hanımlar bişi sorcam yardımcı olursanız sevinirim. Bebeğim 7 aylık tatile izmir e gideceğiz ama bebek güneş kremi ne alsam karar veremedim. Önereceğiniz bir marka var mı?

Hanımlar bişi sorcam yardımcı olursanız sevinirim. Bebeğim 7 aylık tatile izmir e gideceğiz ama bebek güneş kremi ne alsam karar veremedim. Önereceğiniz bir marka var mı?
İyi geceler ben ikizlerim için mustela kullandım güzel ve kaliteli sebamed ürünlerini de beğeniyorum. Ayrıca ben hamile iken mustela kremlerini kullandım çok memnun kaldım bebek güneş kremi de güzeldi.

İyi geceler ben ikizlerim için mustela kullandım güzel ve kaliteli sebamed ürünlerini de beğeniyorum. Ayrıca ben hamile iken mustela kremlerini kullandım çok memnun kaldım bebek güneş kremi de güzeldi.
Teşekkür ediyorum mustela bir arkadaşım daha önermişti galiba karar verdim

Vallahi bebekler için koruma faktörü en üst düzeyde olanları tercih edin derim başka da bir şey demem tabiki rüştünü ispatlamış markalara da yönelmek gerekiyor paraya kıyacaksınız ve bebekleri kesinlikle en üst düzeyde koruyacaksınız.

Ben sizlere Sebamed firmasının sprey şeklinde olan ve 50+ faktör korumalı bebek spreyini öneriyorum küçük çocuğu olanlar kullanabilir.

Geri