1. sevgi_ciceği

sevgi_ciceği Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

En İyi Doğum Kontrol Hapı Hangisi Önerir misiniz ?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında sevgi_ciceği tarafından paylaşıldı.

en iyi doğum kontrol hapı en iyi doğum kontrol hapları hapı hangisi markası hangisidir bana önerebilceginiz iyi bir dogum kontrol hapııı var mıı ?yardımca olursanızz sevinirmm...
    generaa diyee bir dogum hapınıı önerdilerr sizcee nasılll?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.157
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar değerli üyemiz, açtığınız konu başlıklarını sadece işaretlerden ibaret yapmayınız. Konu başlığınızı uygun şekilde düzenledik.
    Aramıza hoş geldiniz.

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    227
    Ödül Puanları:
    83
    Doğum kontrol haplarının markalarının çok önemli olduğunu düşünmüyorum bence önemli olan zamanında ve düzenli kullanılması.İlla bi marka istiyosanız bence drunuza danışın.

En İyi Doğum Kontrol Hapı Hangisi Önerir misiniz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları

doğum kontrol hapları isimleri doğum kontrol hapı isimleri hormon ilaçları kadın hapları düşük yaptıran mide ilacı Doğum kontrol hapları ya da bilimsel adıyla oral kontraseptifler (OK) tüm dünyada yaygın şekilde kullanılan ve ucuz. basit ve oldukça yüksek etkili ilaçlardır. İçinde hormon olduğunun bilinmesi kadın sağlığı açısından son derece yararlı olduğu bilinen bu ilaç grubu hakkında pekçok...
  2. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  3. doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

doğum kontrol hapları sonradan gebe kalmayı engeller mi acaba?

Merhaba.Ben 3 senedir doğum kontrol hapıyla kornuyorum ve artık çocuk istiyoruz ancak etraftan doğum kontrol haplarıyle korunanların gebe kalmakta zorlandıklarını duydum bu doğru mu ?
  4. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür
  5. Doğum kontrol hapı hormon testini etkiler mi?

Doğum kontrol hapı hormon testini etkiler mi?

Merhaba beyza hanim tarlusal kullanıyorum bugün son ilacım adetin 3.günü hormon testi yaptiracagim fakat adet olduğumda doğum kontrol hapı kullanmak istiyorum bu hormon testini etkiler mi ? Polistik over hastasiyim doktorun da boyle bir tedavi uygulayacağını düşünüyorum doktorun ilaç vermesini mi beklemeliyim? Birdahaki ay da olmamaktan korkuyorum o yüzden adetin ilk günü başlamak istiyorum....

Sayfayı Paylaş