Ender Saraç'tan Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Önerileri

T

TİTAN

Forum Okuru
Ender Saraç'tan Boyun Fıtığı İçin Bitkisel Tedavi Önerileri
Ender Saraç boyun fıtığı tedavisi
Ender Saraç boyun fıtığına bitkisel çözüm
Ender Saraç boyun fıtığı bitkisel formül

Sevgili melekler, bu yazımızda pek çok insanın kabusu boyun fıtığının tedavisinde kullanılacak bitkisel tedavi önerilerinden bahsedeceğiz sizlere. Tavsiyeler ünlü beslenme ve şifalı bitkiler uzmanı Dr.Ender Saraç'tan :)

fitik-61.jpg

Ender Saraç boyun fıtığı ile ilgili olarak günümüzde bir çok kişinin bu şikayetten muzdarip olduğunu boyun fıtığı tedavisi için bitkisel olan bazı çözümlerle boyun fıtığı sorunun çözümü.

Boyun fıtığı tedavisi için gereken malzemeler ; 200 gram kuyruk yağı, 2 yemek kaşığı bal, 1 tatlı kaşığı karabiber,

Öncelikli olarak kuyruk yağını eritin, eridikten sonra içine bal ve karabiberi ilave edin. Bu karışımı ılık bir şekilde ağrıyan bölgeye sürün ve bölgeye kantaron yağı ile masaj yapın.

1 litre suyun içine 3 çorba kaşığı kırkkilitotu bitkisini atın. 5 dakika kadar kaynattıktan sonra. Duş aldıktan sonra bu su ile durulanın ve üzerine su dökmeyin.

Dus aldim diyelim duralinip oraya hic bse yapmyrm galiba... Bende fitigin baslangicyms bebek olma ihtimaline karsi bant takildi ama yakiyo ve kafami asagi egemiyorum napabilirim ben ?

Geri