Endometriozis kanal tıkanıklığı yapışıklık nedir?

Uzman SühaN

Administrator
Yönetici
Endometriozis kanal tıkanıklığı yapışıklık nedir?
Merhaba, septomlarınız endmetriozise işaret etsede ancak laparoskopi ile durumunuz netlik kazanır . Doktora hiç gitmediyseniz mutlaka görünün.

Bu rahatsızlığa ingiliz karbonatının iyi geldiğini okumuştum. Yapışıklıkları ingiliz karbonatı gideriyormuş. Normal içme suyuna karıştırıp tüketiyorsunuz. Karbonatı eczaneden temin edebilirsiniz. Fakat uygulamadan önce mutlaka hekime yada eczacıya yinede danışın.

Kaşgar

Yeni Üye
Üye
Merhaba, herkese! 42 yaındayım, kocam da 46 yaşında. Bizde güzel kızım var. Ayşeciğim. O, beş yaşındadır zaten. Kocam hayatı boyunca onun oğlusunun olacağı çok istiyordu ama ben doğal yoluyla doğuramadım. Doktora gittik. Tüp bebek yaptırmak istiyorduk ama doktor bize: ‘Sizde polikistikover var’, diye söyledi. Ben çok üzüldüm. Kocam da üzüldü. Birkaç yıl sonra yumurta donasyonu hakkında İnternette okuduk ve sevindik. Umut var demektir! Biz hemen kliniği seçmeye başladık ve bulduk Bu merkez hakkında okuduk. Oradaki çalışanlarla bağlayıp Ukrayna’ya gelmemize karar verdik. Dün geldik işte...Türkiçe bilen adam bizi havalimanında karşılaştı. Konuştuk biraz, kahve içtik arabayı beklediğimiz zamanında...Otele bizi getirdiler. Güzel bir otel bilginize:) Şimdi doktorla ilk görüşmemizi bekliyorduk. Klinikte de sözleşmeyi imzalamalıyız...

Derin Endometriozis Nedir? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Endometrioziste asla tüketilmemesi gereken yiyecekler Endometrioziste asla tüketilmemesi gereken yiyecekler
Endometriozis Diyeti başlıklı yazımda bahsettiğim diyeti tek başına uygulamak yeterli olmayabilir. Bazı fiziksel aktivitelerle bu diyeti desteklemekte fayda vardır. Sağlıklı bir kiloda olmak, aktif olmak, düzenli egzersiz yapmak bu rahatsızlığı...
Kadın Hastalıkları 0
Endometriozis Diyeti Ne İşe Yarar? Endometriozis Diyeti Ne İşe Yarar?
Beslenme şeklinizi değiştirmeniz, sadece endometriozis semptomlarını zayıflatmak ve fertilitenizi tekrar kazanmak için değil, aynı zamanda genel anlamda sağlığınıza kavuşmanız, daha enerjik ve zinde hissetmeniz, uyku düzeni edinmeniz...
Kadın Hastalıkları 0
Endometriozise Bağlı Ağrı Tedaviyle Geçermi? Endometriozise Bağlı Ağrı Tedaviyle Geçermi?
endometriozis nedir,endometriozis nedenleri,endometriozis belirtileri,endometriozis ağrısı,endometriozis tedavisi hakkında bilgiler 36187 Endometriozis tedavisinde hastanın semptomları, muayene bulguları, test...
Gebelik 0
Endometriozis Sonrası Gebe Kalma Şansı Ne kadar? Endometriozis Sonrası Gebe Kalma Şansı Ne kadar?
endometriozis nedir,endometriozis belirtileri,endometriozis nedenleri,endometriozis kısırlık yaparmı,endometriozis tedavisi,endometriozis hakkında bilgiler 35102 Rahim içinde oluşması gereken endometrium hücrelerinin...
Gebelik 4
Derin Endometriozis Nedir? Derin Endometriozis Nedir?
endometriozis nedir,endometriozis belirtileri,endometriozis tedavisi,derin endometriozis nedir,endometriozis nasıl tedavi edilir,endometriozis hakkında bilgiler 32521 Endometriosis, infertil kadın popülasyonunun...
Gebelik 0