Enfluvir kullananlar yorum bekliyorum kızlar

Y

Yeliz555

Forum Okuru
Enfluvir kullananlar yorum bekliyorum kızlar

Enfluvir kullananlar melek kadınlar kulübü enfluvir kullananlar yorumları forum'da.​

Arkadaşlar sanırım soğuk algınlığı geçiriyorum Corona testi yapıldı negatif çıktı ve ben de aile hekimine gittim o da bana enfluvir yazdı. Bu ilaç gerçekten ne için veriliyor siz kullandınız mı çünkü benim şikayetlerin henüz geçmedi 4 gündür kullanıyorum ama hala boğazım ve üst solunum yollarım çok kötü durumda. Ne yapsam doğal birşeyler var mı yapabileceğim. Enfluvir kullananlar yorum yapabilir mi?
 
Merhabalar
Enfluvir ilacı son zamanlarda virüse çare olduğu söylenen bir ilaç aslında bunun gerçeklik payı olmamakla birlikte genelde grip soğuk algınlığı boğaz enfeksiyonları gibi durumlarda verilen bir ilaç. Normalde bu ilacın bulunmasında sıkıntı yaşayan insanlar olduğunu biliyorum ilacı bulmakta zorlanıyorlar daha öncelerde domuz gribi yaygın da biliyorsunuz ki domuz gribinde kullanılan koruma amaçlı da kullanılabilen bir ilaçtır bu. Soğuk algınlığı grip türü enfeksiyonlarda fayda sağlayan ilaç aslında yararı bundan bir ilaç. Ama siz daha kulağını 4 gün olmuş genelde ilaçlar bir haftada etkisini gösterir. Size doktorunuz nasıl önerdi ise o şekilde kullanmaya devam edin kaç gün kullanmanız gerekiyorsa o şekilde kullanın mutlaka tedavi edici olacaktır.

Soğuk algınlığından nasıl kurtulunur neler yapılır bunun linkini aşağıya bırakıyorum soğuk algınlığını geçirmek için doğal bir şeyler sormuştunuz hemen aşağıdaki linkte doğal çözümleri yer almaktadır. "Soğuk algınlığına ne iyi gelir soğuk algınlığı nasıl geçer"

 

test
 
Geri
Üst