1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Enginar yağının faydaları ve kullanımı

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

enginar yağı enginar yağının faydaları nasıl kullanılır Enginarı içinizde şimdiye kadar tadına bile bakmayan sevmeyenler olabilir.Ben sevmiyorum demiyorum çünkü inanın belki tuhaf olacak ama ben enginarın tadını bilmiyorum:D Enginarı eğer sevmiyorsanız sizlere tavsiyem yağını mutlaka kullanmanız çünkü faydalarını öğrendiğinizde sizlerde belki şaşıracaksınızdır:)
    * İdrar Söktürür.
    * Sinirleri güçlendirir.
    * Vücuda kuvvet verir.
    * Bedeni ve ruhi bitkinliği giderir.
    * Damar sertliği ve kalp hastalıklarında faydalıdır.
    * Enginar yağı şişkinliklere iyi geliyor. Elleriniz ve ayaklarınız şişiyorsa, bu bölgelerine enginar yağı ile masaj yapmayı deneyin.turkeyarena.com
    * Enginar yağı, öksürük krizlerine de çok iyi geliyor. Özellikle kış aylarında yemeklerden sonra 1 kaşık bu yağdan içerek öksürükten kurtulabilirsiniz.
    Enginar Yağı Nasıl Kullanılır? Haricen cilde masaj yapılarak uygulanır.

Enginar yağının faydaları ve kullanımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Havuç Yağı Faydaları ve Kullanımı

Havuç Yağı Faydaları ve Kullanımı

havuç yağı faydaları havuç yağının faydaları yağının cilde havuçun cilde havuc yagi UV ışınına karşı vucut bağışıklığını arttırmaya yardımcı olur. Cildin bozulmasını önlemeye, güneş yanıklarını iyileşmesine yardımcı olur. Hücre yanileyici, idrar arttırıcı, kan temizleyici, kan yapıcı ve kolestrolü düzenleyici etkilere sahip olduğu bilinmektedir.Ayrıca ses tellerine faydalı olabilir. Güneş...
  2. Ozon yağı faydaları ve kullanımı

Ozon yağı faydaları ve kullanımı

ozon yağı faydaları ozon yağının faydaları yağı nasıl kullanılır yağının zararları kullanımı Ozon yağının faydaları ve kullanımı ile ilgili merak ettiginiz bilgileri sizler için sunuyorum Aktif oksijen ( Ozon O3 ) bilinen en etkili mikrop öldürücü ve koku gidericidir. Güneşin ultraviyole ışını ve yıldırım anında ortay çıkan elektrik arkları ile oluşan ozon, dünyanın etrafında koruyucu kalkan...
  3. Biber yağı faydaları ve kullanımı

Biber yağı faydaları ve kullanımı

biber yağı biber yağının faydaları yagi yağı ile zayıflama nasıl kullanılır Biber yağı faydaları ve kullanımı ile ilgili bilgileri sizlerin bilgisine sunuyorum. * Uygulandığı bölgede yağ yakışını hızlandırarak bölgesel olarak incelme, yağ birikimi görünümünü, portakal kabuğu görüntüsünü azaltmaya ve zayıflatmaya yardımcı olur. * Sadece zayıflama değil, göbek, basen ve hareketsiz...
  4. Elma yağının faydaları ve kullanımı

Elma yağının faydaları ve kullanımı

tatlı elma yağının faydaları elma yağının faydaları acı yağı bebeklerde nasıl kullanılır bebeklerde kullanımı tatlı yağı nasıl kullanılır Cildimiz ve sağlığımız için oldukça faydalı olan elmanın yağınında ne kadar faydalı olduğunu biliyormuydunuz? İşte elma yağının faydaları ve kullanımı Anadolu adaçayı (Salvia Triloba L.) türünün yapraklı ve çiçekli dallarından su buharı distilasyonu ile elde...
  5. Portakal Yağının Kullanımı ve Faydaları

Portakal Yağının Kullanımı ve Faydaları

portakal yağı nasıl kullanılır portakal yağı nerelerde kullanılır portakal yağının yararları Portakal yağının özellikleri, faydaları ve kullanımı hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Sakinleştiricidir. Cilde canlılık verir. Dişetlerini güçlendirir. Tonik olarak kullanılır. Kan dolaşımını düzenler. Sivilce ve akneleri giderir. Mide rahatsızlıklarını geçirir....
Etiketler:

Sayfayı Paylaş