Epimedium Bitkisi Özellikleri

M

melekay42

Yeni Üye
Üye
Epimedium Bitkisi Özellikleri
Japonya'da yüzyıllar boyunca bahçe bitkileri gibi son derece popüler, Epimedium sadece Batı'da dikkat toplamak için başlıyor. Onlar kendi hardiness biraz farklı olsa da, tüm gibi yeni gelişmekte olan yaprakları için bazı sığınak, nemli, serbest drenaj, humus bakımından zengin toprak ve gölgelerin serinliğinde temelde benzer koşullar gerektiren, aslında orman katta sakinleri, ve. Bazıları sık sık, daha sağlam çeşitlerinin kuru gölge bitkisi olarak tavsiye ve sert yaprakları ve şişman iken rizomlar kesinlikle (ve çok daha açık, maruz kalan pozisyonlar, bazı durumlarda), onları bu koşullarda başarılı bir şekilde büyümesine izin verebilirsiniz ellerinden gelenin en iyisini değil. Ayrıca, kuruluk ve pozlama, birçok yeni ve daha hassas türler erken ölüm hemen hemen garanti altına alacaktır.

Uygun koşullar göz önüne alındığında en Epimedium sık sık, bronz, bakır ve ilkbaharda çiçek renkleri ve şekilleri büyük bir çeşitlilik ile birleştirerek kırmızılar renkli muhteşem yeni yaprakları ile güzel bir yer örtücü bitkiler oluşturacaktır. Yakışıklı ve yoğun büyüyen yaprakları ile yıl kadar mevcut kalır sonbaharda genellikle bazı formları, mor, kızıl ve kızıl dönüm ve diğerleri dökmeyen kalan bırakır. Kısa bir süre önce tüm çeşitleri ile ortaya çıkan yeni yapraklar Bununla birlikte, bitki örtüsü en iyi şekilde form ve renk tamamen kendi güzelliğini ortaya çıkarmak için, zemin seviyesinde kesilir. İdeal olarak, bir malç sonra gelen yeni büyüme donlarından korumak için uygulanabilir olmalıdır.

Epimedium Alpinum Çiçek

Görünümü Epimedium çiçek bahçıvanlar açıdan bakıldığında iki ana bölümden, iç oluşturan sepals sayısı taç yaprağı gibi ve dört (dört dış sepals küçük, önemsiz, ve hızlı bir şekilde açık olarak çiçekler döken) ve yaprakları, sepals içinde yapılır. Bazı türlerde bu yaprakları uzun mahmuzları geliştirdik ve bu tür bitkilerin bunlar büyük ölçüde ters bir taç şeklinde bir çiçek üreten çevredeki sepals boyutu aşan ve aynı zamanda Epimedium için ortak isimlerinden biri sebebiyet veren piskoposlar şapka. Ancak, diğer türler (gibi E. perraldianum ) yaprakları küçük mahmuzları azalır ve dolaşan böcek ilgisini yakalamak için genişletilmiş büyük ölçüde genişlemiş ve son derece renkli sepals .Epimediumalıntı


 
E

epimedium

Forum Okuru
Epimedium bitkisi uzun yıllardır özellikle Çin'de cinsel isteksizlik ve performans düşüklüğü tedavisi için kullanılmaktadır. Erken boşalma ve sertleşme problemi yaşayanlar da düzenli olarak kullandığı takdirde mutlaka faydasını görürler. Bitkinin macun ve kapsül formatlarının satışı son senelerde ülkemizde yoğun bir şekilde yapılmaktadır. Balsarayı markasının Tarım ve Köyişleri Bakanlığı izni ile ürettiği epimedyumlu macun ve kapsül ürünlerinin satın almak için www.epimediummacunlar.com adresine giriş yapabilirsiniz. Macunlar ilişkiden 1 saat önce 1 çay kaşığı, kapsüller de 1 saat kadar önce 1 adet alınması tavsiye edilmektedir. 12 yaş altı ve 65 yaş üstü kullanıcılar ile şeker ve tansiyon rahatsızlıkları bulunanlar kullanmamalıdır.! Ürünlerin etkisini düzenli kullanımla çok daha net bir şekilde görebilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer İçerikler

Üst