Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

Sivilcelenme problemi için öncelikle altta yatan neden belirlenmeli ve tedavi edilmeli. Sivilce diyip geçmemek lazım. Bunun dışında sivilcelenme için yüzünüze kil maskesi yapın ve sade sodayla yüzünüzü yıkayın. Tekstil ürünü havlu kullanmayın bunun yerine yüzünüzü kurulamak için kağıt havlu kullanın. Bunları uygularsanız sivilcelerden kurtulabilirsiniz.

ergenlik sivilcelerine kesin çözüm ergenlik sivilcelerine çözüm sivilcesine ne iyi gelir çözümler
Merhaba arkadaşlar,
Sivilceler, siyah noktalar ergenlik dönemindeki en büyük sorunlardan birisidir.
sivilceye-son-9764.jpg

Bende bu sorunu daha önceki dönemlerde yaşadım.15yaşımda iken sivilcelerle başım büyük dertteydi.Nerdeyse artık bu yüzden piskolojim aşırı derecede bozulmuştu. Denemediğim ilaç,maske ve öneri kalmamıştı.Doktora gittim kaç defa ilaç verdi, fakat faydasından çok zararını gördüm.
Ama elma sirkesini denedim, inanılmaz bir şekilde çözüme ulaştım.Herkes çok şaşırmıştı cildimin düzelip, çok güzel bir hale gelmesine...Şuan 16 yaşındayım ve hiçbir şekilde sivilce sorunum yok. Benim gibi ergenlik döneminde bu sorunla karşılaşan kişilere elma sirkesini önerebilirim.
sivilce-5115.jpg

Nasıl yapıldığını anlatıyım kısaca;
İlk olarak yüzünüzü yıkayın ve hafif nemli kalsın, çok kuru olmasıda iyi değil.Daha sonra çay bardağının içine yarısını su ve bir çorba kaşığı elma sirkesi koyuyoruz.Daha sonra bunu pamuk veya peçete yardımı ile yüzümüze sürüyoruz.Her iki günde bir tekrarlıyoruz. Cilt belki hergün uygulanırsa zarar görebilir.
Etkili bir sonuca ulaşana kadar bu maskeyi yapın.
Gerçekten düzenli olarak yaptığınızda bu degişimi sizde göreceksiniz.Yapmak isteyen arkadaşlar uygulayın hiçbir şekilde zarar görmezsiniz bu önerilere uyarak.
Kesin sonucu emin olun alacaksınız.

Not: Kokusunu dert etmeyin bence, çünkü cildiniz için biraz fedakarlık yapmalısınız.
yüzümüzde ne kdr kalcak

Elma sirkesi cildi tahriş edebilir 5-10 dakika sonra cildinizi yıkayın. İşlem sırasında cildinizde yanma kızarıklık olursa işlemi bir daha yapmayın.

:S:S:S 14 yaşındayım alnımda ve kaşlarımın arasında sivilceler çıkıyor ne yapabilirim ayrıca yüzüm çok yağlı sebebi bu olabilir mi

Geri