Ergenlik Sivilcelerine Kesin Çözüm

sirkenin ve zeytinyağının zararı olmaz arkadaşlar aksine faydası olur. Mesela sirke sivilceye iyi geldiği gibi yağları yakar. Zeytinyağı bağırsakları çalıştırır.

annemde elma sirkesi sür deyip duruyordu demek ki gerçekten faydası varmış. bu gün deniyeceğim inşallah işe yarar benim sivilcelerim çok da kötü değil ama yine de sivilcesiz olmak çok daha iyi.;)

bende deniycem inşallah işe yarar bende bi öneri vereyim size 1 çay kaşığı karbonatı 1 çay bardağına karıştırıp pamuk yada peçete yardımıyla yuzunuze suruyosunuz düzenli yapın karbonat cilde çokk iyi geliyor vazgeçmek yok arkadaslar :D

limonu deniyodum çok iyi geliyodu ama artık çok sızlatıyo 2-3 gün fayda ediyo ama sonra dqha berbat oluyo inş. geçer annem 16 yaşında bi kızın normal diyo doktora giitik bi krem önerdi çok iyi geliyo ismi imex deneyin eczanede satılıyo çok pahalı deil 2,90 kr alın öneririm;););););):):)

Arkadaşlar ben başka bir yerde okumuştum yüzümüzü sirkeden sonra ılık suyla yıkıyoruz galiba yinede siz bibraz araştırın ben de denicem ama gerçekten sonuç veriyorum hem ben 13 yaşındayım cildine zararı olur mu ??

Arkadaslar ben 14 yasimdayim elma sirkesi ve su 15 dk sonrada soguk su ile durulayin yoksa cildiniz yiprasir
ben denedim oluyor. İNŞALLAH SİZDE İSE YARAR

Ben Daha Yeni Deniyecem tavsiyeniz üzerine Teşekürler Sivilceler Gecerse Size Minetar Kalacamm Teşekürlerr

Sivilcelerinize limon sürün ve hergün sodayla yıkayın. Sivilceden eser kalmaz.Sivilcesi olanlar kumaş havlu kullanmasın kağıt havlu kullansın. Havlular nemli kaldığı için bakteri üretiyor.Sivilceleri tetikleyebiliyor.

Geri