erkekler nasıl mı dize getirilir?

esmer melek

bence cok guzel..her erkege oyle bır ders vermelı

akışına brakin her erkek her kadın her ilişki aynı değildir olmayan olmaz zorlamayn.braz bosverdm diyeblrsenz hrsy yluna grcektr.takmayn seven her trlu sever

erkekler neden aramaz aramayan erkek erkek neden aramaz hoşlanan nasıl davranır aramayan erkeğe ne yapmalı
Biz kadınlar, bir sevgilimiz olduğunda, onu dünyamızın merkezi haline getirir; sonra da ondan aynı karşılığı alamayınca karalar bağlayıp, kötü film senaryoları kurmaya başlarız.

Gittikçe, kurma katsayımız artar ve işin boyutu gecenin bir yarısı, buzdolabından kutu kutu d
2
2.5 aylık evliyim ,esim icin sabah kahvaltı hazırlıyor.yemeğini isten gelmeden hazır ediyorum.onunla ilgileniyordum.Evde guzel giyinip guler yuzle karsılıyorum.Son bir aydır eşim benimle ilgilenmiyor.evde iki telefonu var.bir telefonu surekli pantolonun cebinde hic cıkarmıyor.telefonların ortada olmasını istiyorum dedim. Guzellikle soyledim.bagırdı cagrdı.ben çok ağladım.sonraki gunler ise kahvaltı hazırlamadım.yemek yapmadım.ucuncu gun yaptım onunla birlikte yemedim,4 gundur konusmuyoruz.esim yüzüme bile bakmıyor

İster erkek olsun ister kadın kişiler ilişkide net olmalı. Yalan söylememeli, bir şeyler saklanmamalı adımlar birlikte atılmalı. O zaman kimse kimseyi dize getirmeye çalışmaz. İlişkide güven ve samimiyet önemlidir. Böyle bir ilişkinin temeli sağlam ve uzun ömürlü olur. Bunları sağlarsanız böyle boş işlerle uğraşmazsınız.

Geri