Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

arkadaşlar merhaba..:)
ben çalıştığım için böyle çok arada yazabiliyorum ama fırsat buldukça da okumaya çalışıyorum..
fikrinize çok ihtiyacım var..
benim adet günüm geçeli 3 gün oldu..
bugün idrar testi yaptım ama geç, işten çıkınca (özellikle sabah yapmak gerekiyormuş ya..) çok silik çıktı 2. çizgi..
hastalanacakmışım gibi ağrımda var.. ama sürekli değil normalde sürekli olurdu..
gün içinde mide bulantım yok.. ama yemek yedikten sonra yediklerime pişman oluyorum.. (çok bulanıyor..) mide yanmam da var ki normalde hiç olmaz..
çok fazla gazım var..
bide bilemiyorum gerçekten mi ben mi etkisinde kalıyorum..
burnumun ucu ara ara çok kaşınıyor..
akıntım da yok denecek kadar az..
ben çıkamadım işin içinden.. :(
canim 2.cizgi aksam saatindede silik olarak ciksa bile hamilesindir.ama sen emin olmak istiyorsan yarin sabah bi tane daha yap.bulantilar zaten genelde 5.6 haftalarda basliyormus tabi kisiden kisiye degisiyor.insallah bize emin bi sekilde guzel haberi verirsin canim(ama bence kesin hamilesin)

arkadaşlar,yumurtlama dönemini dikkate aldık evet.ama bunu birkaç aydır yapıyoruz zaten..bu ay tutacağı varmış..bir de reglin bitişinden hemen sonra başlıyorduk,bu ay reglim 1 hafta sürüyor,2 gün daha bekledik...hani hesaplayıcılarda yumurtlama günleri diye bir zaman aralığı veriyor ya..o aralığı boş geçirmemeye çalıştık..hatta üstüne 1-2 gün daha..ne olur ne olmaz diye:) bir de çalışmalardan sonra bir süre kalkmadım ayağa...hatta birkaç saat bazen...
yalnız başka birşey söyleyeyim...şu an 3 yaşında olan kızımı da böyle istekle beklemiştim...onda da her defasında yumurtlama takibi şu bu yapıyordum,olmuyordu..ne zaman ki kendimi rahat bıraktım,hiçbirşey takip etmedim,kuzum geldi:)
sanırım bazılarının hamile kalması çok kolayken benim gibilerin her defasında bir süre beklemesi gerekiyor..ben çok sabırsızımdır,sanırım ondan kaynaklanıyor bu;)
bu arada tebrikleriniz için çok teşekkürler..darısı en kısa zamanda cümlenizin başına:)
bir de ayşemelek vardı,ondan haberi olan var mı?

gözün aydın canım.... ya duygucum ben dayaynıp işten çıkınca test yaptım ama yine negatif.... hala lekelenme devam ediyor... sol kasığımda ağrı var ve vajinada hafif yanma hissi var... bide göğüs uclarında tomurcuk şeklinde şişmeler ve hafif damar gözükmesi var... dediğim bu belirtileri önceden hiç yaşamadım...bide bugün ağzım ve boğazım o kadar kuruduki hala geçmedi... ya niye negatif çıkıyo...

arkadaşalar benim gibi günü geçtikten sonra test yapıp negatif çıkan ve sonra hamile olduğunu öğrenen tanıdıklarınız varmı

tanıkdıklar diil ama geçmiş sayfalarda özellikle belirtenler var birinin tam 11. günden sonra çıkmış çok tuhaf sen istersen bi kan testi yaptır kesin sonucu alırsın sendeki belirtilere pskolojik desek tomurcuklanma ve damarların belirginleşmesine diyemeyiz allah gönlüne göre versin inşallah bebiş vardır

tanıkdıklar diil ama geçmiş sayfalarda özellikle belirtenler var birinin tam 11. günden sonra çıkmış çok tuhaf sen istersen bi kan testi yaptır kesin sonucu alırsın sendeki belirtilere pskolojik desek tomurcuklanma ve damarların belirginleşmesine diyemeyiz allah gönlüne göre versin inşallah bebiş vardır
evet bazen gec dollenmden dolayi gec cikabiliyo

kız bacılarım nerelerdesiniz yahu?berra,nur başak,eyşan,sesiniz kesili verdi b,rden hepinizmi kanıyonuz yahu,allaha çok şükür benimki bitti yumurtlama günüm 20si ama biz başladık şimdiden hadi bakalım hayırlısı:second:kızlar belirtileriniz olmasa bile gelin yahu öözlüyorum sizi sohbet edelim yaww ben hergün illaki geliyorum 2,3 kez buraya bakım bizim kızlardan ne var ne yok diye:)
canım ya bu bi kaç gündür işlerim yoğundu evde değildim..bende giriyoeum yoksa günde 2-3kez...bu arada benim yumurtlama günüm bugün geçen ay halam bana 15 haziranda hamile kalacaksın içime doğuyor demişti bu ayki tesadüfe bakın 15i yumurt günüm:)seninde 20siymiş hadi bakalım 5er gün arayla..bu arada bende adetin hemen sonrası çalışmlara başladım yani başladık..sevmiyorum böle çocuk çocuk diye şartlanıp seksi şartlandırmayı...korunurken daha başkaydı..

ha bu arada havuz için sağlık raporu alırken kan tahlili verdim yarın alıcam..diyorum böyle farklı bulgular çıkarmış mesela beta hcg 9999999999999999999999999999999999:party:

arkadaşalar benim gibi günü geçtikten sonra test yapıp negatif çıkan ve sonra hamile olduğunu öğrenen tanıdıklarınız varmı

Evet var kim mi tabiki ben:) geçen yaz klomen içtikten sonra günüm geçince 2 günde bir yaptım ama çıkmadı en sonunda bi hafta daha bekleyeyim dedim bekledim ve sonuç pozitif ama maalesef dış gebelikle sonuçlandı şimdi yine aydı durumdayım son adet 14 mayısta başladı günüm geçti ama idrar testinde negatif yine bi hafta daha bekleyecem kan tahlili yaptırmak için :)

ya arkadaşlar sabh erkenden yine test yaptım ama sonuç negatif... of .of of... hama hala lekelenme devam ediyor ve sol kasığım yukarıdan aşağıya doğru hafif hafif ağrıyor ve yanma hissi var ... ne olacak benim bu halim

Geri