Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

boyalıkuş hoşgeldin aramıza.bende epey süre okuyup sonra katıldım ve arkadaşlar çok hoş ortam güzel yani:)paylaşımlarımızda ortak..bu arada bizimde 3 denememiz olcak bu ay ve hayırlısı olması için dua ediyorum.birbirimize güzel haberler vermek dileğiyle bu arada şirine hayırlı olsun cnm inşallah kesin sonucu bildirirsin ve anneliğin tadını çıkarmaya başlarsın bizlere de dua et cnm herşeyin hayırlı ve sağlıklı bi şekilide olması için

başak bera eyşan fatos kızlar nerdesiniz yaaa hiç göremiyorum sizii:(

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

merhaba nur85,

aslinda özellikle ates ölcümüyle yumurtlama gününü nasil anlarim diye arastirma yaparken buldum bu siteyi. Aslinda ates ölmeye güvenmeyin diyorlar. Ama insan yine de merak ediyor iste!
Site gercekten cok hos! Seninkini ögrenmemize ne kadar var daha? Arada 15 günlük bir zaman dilimi oluyor sanirim yani yumurtlama ve adet gecikmesi icin, ama insan böyle merakli olunca vakit gecmek bilmiyor..

başak bera eyşan fatos kızlar nerdesiniz yaaa hiç göremiyorum sizii:(
canım buralardayım..biraz işlerim var ara ara giriyorum ama konulara uzak değilim yumurtlama günlerim bugünler değerlendiriyoruz hadi bakalım adet yaklaşınca çenem açılır:)

merhaba kizlar,herseferinde baska belirtilerle farkli bilgiler aliyorum.allak bullak oldum.bana yardimci olursaniz cok sevinecegim.durumum soyle;gecen ayin 7sinde regli oldum.normalde regli donemlerim duzenlidir.ayin 23 unde iliskim oldu.bu ayin 3unde kahverengi lekelenmelerim oldu.test yaptim negatif cikti.2 sonra normal regli kanamam basladi.5 gun surdu ve kahverengi lekelenmeler dondu.bu arada gebelik belirtilerim devam ediyordu.gogus sisligi bel agrisi vs.ama regli oldugum icin gebelik oldugunu dusunmedim.yine de ayin 13unde bi test yaptim.pozitif cikti.doktora gittim.gebelik yok dedi.hormonel olabilir dedi.1 ay sonra tekrar gel dedi.tekrar bi test yaptim ertesi gun.ve yine pzitif cikti.baska doktora gittik.vajinal ultrasona bakti.rahimde hic degisiklik gormedi.gebelik yok dedi.ama kan testim 116 cikti.yani gebeyim.dis gebelikten suphelendiler.bugun ise yine kanamam basladi.ve regli agrisi gibi sancim var.yani bu ay hep lekelenmeler ve kanamlarla geciyor.yarin yine baska doktora gidecegim.bu duruma yorum yapabilir misiniz?dusuk mu yaptim yoksa dis gebelik mi?ne oluyor vucudumda?lutfen boyle bi durum yasayan varsa beni bilgilendirsin.yurtdisindayim ve elim kolum bagli kaldi.doktorla esim aracailigiyla konusuyorum.dillerini anlamiyorum.
canım dışgebelik gibi geldi banada..hayırlısı olsun..

herkese merhabalar!

ben araniza yeni katiliyorum, bu site araciligiyla cok güzel paylasimlar olmus. bir kac gün okudum en son ben de yazmaya karar verdim.

bizim denememizin 2. ayi. 30 mayista en son reglim oldu.yumurtlama günleri maksimum sekilde degerlendirmeye calistik. bu ayin 25 ince tekrar regl olucam dün aksamdan beri kasik agrilarim her zamanki gibi basladi. Sanirim bu ay da es gecti bizim yaramaz... :)

Napalim o kacmaya biz kovalamaya devam edicezz...
hoşgeldin aramız boyalıkuş..yeni korunmayı bırakmışsın hayırlısı olsun kafaya takmak için çok erken...hadi bakalm güzel haberlerini bekliyoruz..

ya bu arada kızlar bugün bir arkadaşım rüyasında beni görmüş yoksa hamilemisin dedi hayır dedim:(düün yumurtlama günümdü içinemi doğdu dedim ay böyle bugünde sağ yumurtalığımda şişlik hissediyorum ama saçmalıyorum demi kızlar hemen ertesi günde belirti olmazki yada olurmmuki offffffffffffff

canim sicak mesajlariniz beni cok mutlu etti. Gercekten insanin kimseyle konusamadigi bu konulari birileriyle yazismasi terapi gibi bisii! :)

aslinda dogum kontrol hapi kullaniyordum nerdeyse 1 sene olucak birakali. Daha sonra da kondomla korunduk. Önceden hep korkarken bebek gelicek daha erken diye simdi aybaslari gecsin diye bakar oldum.

saol eysancim, insallah iyi haberleri duyariz kisa zamanda... sevgiler!

ya bu arada kızlar bugün bir arkadaşım rüyasında beni görmüş yoksa hamilemisin dedi hayır dedim:(düün yumurtlama günümdü içinemi doğdu dedim ay böyle bugünde sağ yumurtalığımda şişlik hissediyorum ama saçmalıyorum demi kızlar hemen ertesi günde belirti olmazki yada olurmmuki offffffffffffff
hadi bakalım inşallah rüya gerçekleşir inşallah bebişin seni bulmuştur bu kadar sabırsız olma günler nasıl geçicek yoksa

Bu arada bisii daha söylemek istiyorum. Su kasiktaki batmalar (igne batmasi gibi) 2 aydir oluyor ben de ve beni ümitlendiriyor. Ama illa da her batmayi her akintiyi bunlara baglamamk lazim dimi?

insan bu durumda kendini fazla dinliyor sanirim...

hadi bakalım inşallah rüya gerçekleşir inşallah bebişin seni bulmuştur bu kadar sabırsız olma günler nasıl geçicek yoksa
evet canım çok haklısın bende kendiimi çok dinleyen biriyim yani tek gebelik için değil her hastalıkta böyleyim..sırf kafaya takmamak meşgale bulmak için bazı kurslara falan yazıldım:)ayşe armanın bir yazısını okumuştum kendi çocuk istiyormuş ayakları dikmeler falan filan ama taktıkça kafasına olmamış bi sorunda yokmuş ne zaman spora ve yürüyüşe başlamış o zaman hamile kalmış bende böyle düşünüyorum takmamak lazım..

Bu arada bisii daha söylemek istiyorum. Su kasiktaki batmalar (igne batmasi gibi) 2 aydir oluyor ben de ve beni ümitlendiriyor. Ama illa da her batmayi her akintiyi bunlara baglamamk lazim dimi?

insan düşünüp stres yaptıkça vücut kendini hamile gibi görüp tüm belirtileri verebiliyomuş yani hepsi psikolojik her ay yaşıyorum ben bu psikolojik gebeliği en iyisi düşünmemek bu arada hoşgeldin aramıza

tabiki her akıntı ve batmayı gebeliğe yormamak lazım başka sebeplerdende olabilir özellikle hamile kalma isteğinden vücut tepki verebiliyor olabilir..

Geri