Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

arkadaşlar bişey soracam... bu folik asiti istediğim gibi eczaneden alabilirmiyim... bilen varmı....

kızlar özellikle folik plus kullanmanızı tavsiye ederim calsiyum ve d vitaminide içeriyo. ben yaklaşık bir yıldır kullanıyorum doktoruma sordum hiçbir zararı yok fazlası vücuttan atılıyomuş.

slm molicim.ben de yeni katıldım ve senin gibi yine hüsrana uğramak istemeyenlerdenim ama bu ay cidden çok değişiklikler var sendeki gibi uyku isteği halsizlik bacak ve kalçalarda ağrı kasığım şuan bile hafif ağrıyo adetime 1 hafta var ve çok iştahlıyım tırnağımda beyaz bi leke oldu ve tabi sık idrar problemim.yine hüsrana uğramak istemiyorum eşimde bende çok ama çok istiyoruz beklemek çok ama çok zor umarım hamilesindir ve tüm arkadaşlar umarım bu ay hepiniz hamile kalırsınız hayırlısı ile allahım bize nasip etsin:ang:
inşallahh... bana az önce yine o ağrı geldi ama adet sancısı başlangıcına öyle benziyorki... artık içimden "aman geç kalma, hemen gel uyuz" diyorum kendi kendime, o kadar sinir oluyorum regl olmaya... bu ay da gebelik olmazsa resmen bunalıma gireceğim. böyle uma uma, psikolojik hamile olacağım...

inşallahh... bana az önce yine o ağrı geldi ama adet sancısı başlangıcına öyle benziyorki... artık içimden "aman geç kalma, hemen gel uyuz" diyorum kendi kendime, o kadar sinir oluyorum regl olmaya... bu ay da gebelik olmazsa resmen bunalıma gireceğim. böyle uma uma, psikolojik hamile olacağım...
inşallah hamilesindir canım erkende başlamış senin ağrıların ben zannetmiyorum regli ağrısı olcağına daha önce regli döneminde ağrı durumun neydi hayırlı haberlerini bekliyorum

günaydıııııııııııın arkadaşlarım:)

kan testi de yaptırdım!!!::)))
HA---Mİİİİ--LE--YİMMMM:)))):second:
şirinecim seni de çok tebrik ederim:)
allah hayılısıyle elimize de almak nasip etsin:)
cumartesi de doktora gidicez inşallah her şey yolundadır ve bi problem yoktur:)

en kısa zamanda darısı innnşşşaallllah size ve isteyen her keze..
bu çok acayip bi duyguymuş.. hala inanamıyorum.

canim tebrik ederim allahim kucagina almayi nasip etsin bir gun insalllah burda bebelerimizin resimlerinide gosteririz.

merhaba moli.Bende siteye yeni katılanlardanım.Emin ol aynı duyguları paylaşıyoruz.Her ay pskolojik değişik belirtiler yaşıyorum. Ve hüsran.Benim de bugün 10 gün kaldı reglime.Hele son günler çok zor geçiyor.Ben de bu ay kalamazsam kafayı yiyecem birbuçuk yıl odu.Bu site umarım hepimize uğurlu gelir.Çünkü ben kimseye bu kadar çok kafamı taktığımı anlatamıyorum.Sadece buraya yazıyorum..Hepimiz için hayırlısı tabi..Umarım regl olmazsın..

Hayırlı olsun karaçingene.Sabah sabah güzel haberler almak çok hoş.Ne kadar mutlu olduğunu tahmin edebiliyorum.Darısı isteyen herkeze ..

Geri