Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

ay kızlar 3gündür netim yoktu meğer nasıl alışmım buraya çatladım valla...herkes iyidir inşallah.

neber ebruakercım nasılsın
sağolasın berracım nolsun koşuşturmaca devam,malum çalışmalra devam:)ama nedense son iki gündür sürekli kasıklarım ağrıyo kızlar yaa adet olucam sandım bir ara ciddi ciddi ama adetim geçeli 1 hafta oldu hamile kalmış olsamda bu kadar erken belirti göstremez şaşsırdım kaldım ölüyorumya yokj böyle bir ağrı:S

sağolasın berracım nolsun koşuşturmaca devam,malum çalışmalra devam:)ama nedense son iki gündür sürekli kasıklarım ağrıyo kızlar yaa adet olucam sandım bir ara ciddi ciddi ama adetim geçeli 1 hafta oldu hamile kalmış olsamda bu kadar erken belirti göstremez şaşsırdım kaldım ölüyorumya yokj böyle bir ağrı:S
ebrucum başka bişey olmasın aman dikkat et kendine...hamilelik belirtisi bu kadar erken olmaz sanırım üşütmüşsündür sahil deniz derken..

gecen ay bende tüm belirtileri hissettim ve öncekilerden farklı bir regli dönemi geçirdim yani senin gibi bende senin gibi düşündüm acaba kötü bişeylermi yaşıyorum acaba bebekmi düşürdüm die fakat psikolojik şu an yine regli dönemindeyim normal seyrinde devam ediyo
merhaba duygucum... adetim dün bitti ve normalden çok az sürdü... eğer sende öyle bişey yaşadıysan demekki benimki de psikolojik.. neyse şu anda iyiyim zaten... artık düşünmeyeceğim.. merak edip test felanda yapmadım... oluruna bıraktım... ama ilginç bir şekilde göğüs uçlarım hala büyük buda psikolojik mi acaba.. geçer mi... :küstüm:

ebru canım benmde bi süre ksık ağrılarım oldu adetimin sonlarında ve bitttikten sonrada anlatamam çok fenaydı.her sabah ağrıyla uyanıyodum doktora giittim idrar testi istedi ama şükür bişi çıkmadı yumurtalıklarında iltihap olabilir dedi onu da göstertim doktoruma ondada bşi yok çok şükür ama psikolojik ozaman dedi ve hamdolsun geti ağrıalarım ama inan çok fenaydı.istersen bi doktora git cnm kafan rahatlasın

Canim ne kadar zamandir hap kullaniyordun? Bazi kadinlarda hapin etkisinin vücudundan atilmasi 6 ayi buluyor kiminde de sip diye hemen ilk ay oluveriyor. hemen heyecan yapma öyle!. Dur bi adetin geciksin! Insallah senin de hemen bu ay olur ama bu tez canlilikla sen 9 ay nasil sabredicen :D az sakin ol!
cevap yazdığınız için teşk.evet bende çok merah ediyorum olası hamileliğimi.ama ben normalde çocuk istemiyordum birden bire bana anne olma hissi geldi açıkcası ben kendime inanamadım.şuan alası adetime dörtgün var haftaya kadar olmasa test çepıcam inş.allah isteyen herkeze hayırlı evlat verir.....

eboş hoşgeldin aramıza yazdıkların görünüyor canım göyrenırsın ya bıraz gez sitede çok kalıtelı bı sıte burda göyrecek çok sey var çok güzel arkadaşlar var var canım tekrardan hoş geldın canm.
çok teş.ederim kaliteli evet.ve bana çok şey öğretti dahada öğreneceğime inanıyorum

eboş hoşgeldin cnm.bende bu ayın başında katıldım ama muhabbet çok güzel arkadaşlar ve konular çok güzel.Rabbim hepimize hayırlı ve sağlıklı evlatlar nnasip etsin inş

ebruakercim canım bi kan testi yaptırsan iyi olur hamişşindir birhafta niye geçsin normalde,bendede adet sancısı gibi agrılar olmustu ve reglı olucam dıye beklerken hamiş oldugumu ögrendım hadı hayırlısı bence hemen test yaptır ,önceden reglınde gecıkmeler oluyormuydu,bende hiç gecıkme olmazdı ben hemen anlamıştım.işallah senınde güzel haberlerını alırız canımmmmm:laugh:

kızlar suara hamiş haberleri alamıyoruz,hadi bakalım çalışmalara devammmm durmak yok ,bu ay şanslı arkadaslar kim olacak bakalımmmm,işallah herkez en yakın zmanda hamiş olurrrr .......

Geri