Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

inş hayırlısıyla şirinecim.dua et bizlerede .bu arada ebruaker galiba adetinin yeni bittiğini sölemek istemiş 1 hafta geçti derken ya da ben yanlış anladım cnm.inş ondan da güzel haberler alırız

kızlar suara hamiş haberleri alamıyoruz,hadi bakalım çalışmalara devammmm durmak yok ,bu ay şanslı arkadaslar kim olacak bakalımmmm,işallah herkez en yakın zmanda hamiş olurrrr .......
Ay canım inşallah bu ay burdaki herkezden güzel haber alırız (Ben Dahil:))Şimdi bayanlar benim en son reglim 29 Mayıs ondan önceki 1 mayıs.29 günde bir olduğuma göre bu ay 27 haziran olarak hesaplıyorum ve bekliyorum. yani beş gün daha bekliyecem ve test yapacam heralde varsa belli olur.Ne dersiniz???Geçmesini falan bekleyemeyeceğim valla 27 sinde hemen kan testine olur mu ?????

slm.canlarım 2 gündür yokum çok özlemişim ya .ecemcim benim günüm yarın inan nasıl dayandımı bilmiyorum ama daha test yapmadım belirtilerim aynen devam ama bugün sanki adet olucam gibi hissediyorum çıldırıcam artık sabrım kalmadı yine hüsran olmasın ve inş sende hamişsindir cnmm.ve tabi tim arkdaşlarım.allahım bizlere peygamberimiz(s.a.v) ahlaklı sağlıklı hayırlı evlatlar versin .iyiki varsınız yarını nasıl bekliycem bilmiyorum:((((

kızlar inş güzel haberlerinizi bekliyoz ayyy ne güzel yaa bissürü hamiş:)ama herşeyde de bi hayır vardır olmazsa da bekliyoruz hayırlısıyla bi gün olvcak inş.mutlaka haber verin hemen.beklemek çok zor ama bi yandan da insanın hep umutlu olması harika bişi.hepimizin güzel haberleri duyrulur burdan inş hadi bakalım:)

eğer çok merak ediyosan gebelik testi al cnm ya çünkü bende aynı şekilde oluyorum dayanamıyom mutlaka günümden önce yapıyom ama bi yandan da beklesen daha ii sanki.sen bilirsin yağmurcum.beklemek zor gerçekten yaparsan bizede haber ver cnm

ya bide kasıklarım değilde bugün göbek deliğimin üstü ağrıyo boşluğum falan tuhaf bişey ya adetten mi acaba
canım inşallah hamişsindir ama sana tavsiyem fazla kendini dinleme biliyosun sonra insan büyük bi yıkıma uğruyo benimde bugün reglim bitti çalışmalara başlıcaz bakalım eskisi gibi diilim artık herşeyi oluruna bıraktım rabbim herkesin gönlüne göre verir inşallah isteyen herkesin kucagına bebişleri verir inşallah

Geri