Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Cevap: Erken Gebelik Belirtileri

oooo ne güzel yaa kızlar hepiniz burdasınız hadi bakalım bu ay belirtileri başlayanlar anlatsınlar neler oluyo bide inş hepimiz hamile kalabiliriz bu ay arkadaşlar

slm arkadaslar aramiza yeni katilan arkadaslarimada hsg diyorum benim bi sorum var arkadaslar insallah bilginiz vardir ve yardimci olursunuz kizlar ben iliski oncesi ve sonrasi vajina temizlekmek amaciyla vajina sampuani ve koku kullaniyorum hisyen icin ama bu kullandigim seyleri aydir birakmamistim yani bebege karar verdik ve kullanmayada devam ettim ama bu ay esim o seyleri hamile kalasiya kadar kullanmami istemedi sizcede hamile kalmayi engellermi

canimcim bir sitede böyle seylerin kullanilmamasi gerektigini okumustum. Bende esinle ayni fikirdeyim. Siteyi bulursam linkini sizlerle paylasicam

kan testi yaptıdım ve negatıf adet olmam gereken günde yaptırdım fsh yüksek tedirgin olduum konu bu

canım madem adet lduğunda günde yaptırdın bence 2-3 gün daha bekle derim bazı gebeliklerde hemen sonuç vermeye biliyo hemen ümitsizliğe kapılma canımmm .fsh için hormon testi yaptırdınmı daha önce yani adetinin 3.günü yapılır bu test ve burda daha detaylı görebilirisn yani hemen tedirgin olma mesela kaç çıktı?

oooo ne güzel yaa kızlar hepiniz burdasınız hadi bakalım bu ay belirtileri başlayanlar anlatsınlar neler oluyo bide inş hepimiz hamile kalabiliriz bu ay arkadaşlar
ben eyşan olarak memelerim şiş:)ama bu her ay oluyor onun dışında yumurtlama günlerimde ilişki sonrası günde sağ yumurtalığımda şiişkinlik vardı..bu kadarda erkenden belirti olmaz diye umursamadım zaten şuanda hiç bir belirti yok..ve bir hafta var adetime..

slm arkadaslar aramiza yeni katilan arkadaslarimada hsg diyorum benim bi sorum var arkadaslar insallah bilginiz vardir ve yardimci olursunuz kizlar ben iliski oncesi ve sonrasi vajina temizlekmek amaciyla vajina sampuani ve koku kullaniyorum hisyen icin ama bu kullandigim seyleri aydir birakmamistim yani bebege karar verdik ve kullanmayada devam ettim ama bu ay esim o seyleri hamile kalasiya kadar kullanmami istemedi sizcede hamile kalmayi engellermi[/QUOTE
yenı akatıla arkadaşlar hoş geldıler dıyorum, arkadaşım o tur seyler mantarı ekzama yapyormus benım doktorumda dedı tv dede duydum bence esin dogru soylemıs hamiş kalana kadar kullanma daha bılgısı olan arkadaşlar vardır onlarda yazar canım.

evet hakilisinia arkadaslar ama bana toktorum tafsiye etti o ilaclari cunku ben bir baskasinin wc sine bile oturdugum an her yerimde sivilce turunde bi yaralar cikar alarjim var dr kendisi yaziyor bende eczaneden aliyorum ama yan etkisi oldugunu bilmiyordum

he bide sunu soyluyumde daha iyi yorum yapmaniz acisindan vajinani icine deyilde disina kullaniyorum yani ic kisimla temasi olmuyor yinede tehlikelimi acaba

slm arkadaslar aramiza yeni katilan arkadaslarimada hsg diyorum benim bi sorum var arkadaslar insallah bilginiz vardir ve yardimci olursunuz kizlar ben iliski oncesi ve sonrasi vajina temizlekmek amaciyla vajina sampuani ve koku kullaniyorum hisyen icin ama bu kullandigim seyleri aydir birakmamistim yani bebege karar verdik ve kullanmayada devam ettim ama bu ay esim o seyleri hamile kalasiya kadar kullanmami istemedi sizcede hamile kalmayi engellermi
slm hazal3 eğer bebek düşünüyosan bu tür ürünleri kullanma bi yerde okumuştum ilişki sonrası vajinal duş bile gebe kalmayı engelliyo spermleri öldürüyo sperm rahimde 72 saat canlı kalabiliyomuş bu yüzden vajinal duş canlı spermleri öldürüyo senin kullandığın ürünlerde aynı şekilde gerekte yok aslında vajina kendi kendini temizleyebilen bi organ bebek düşündüğün sürece bu ürünleri kullanmayı bırakacaksın hatta hamilelik sürecindede

nurcum amin ya sen nasılsın ben dondum ama ev geldım ölüyorom zannettım kasıgıma bır agrı saplandı ben öyle bı agrı gormedım ama her halde enfeksıyon kaptım şünkü normal bı agrı deyılya hala agrıyor ama hafıf bıraz

Geri