Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Teyzeleri cinsiyetimjz belli oldu:)
Ben erkek demistim askim kiz.. Babamiz kazandi iddiayi:))
Bitane PRENSESIMIZ geliyor insallah..
Rabbim sizlerede nasip etsin diger msjlara yorum atamadim yoldayiz opdm kizlar:))
Rabbim saglikli eylesin insallah
ayyyy cokkk tatalı cnm bnm inşş kucagına almayıda nasip eder rabbim cnm bnm hayırlı olsunn PRENSESİNİZZZZZ :)

Kzlar bende hala adet olmadm hala adet sancm yok dun gece basm cok dondu uyudum anca oyle gecti szce ne zmn test yapym bi kac gun daha gecsn mi
Benim de başım çok dönmüştü gece uykudan uyandırdı o kadar.2 gün sonra test yaptım pozitif çıktı.bhcg hormonu birden yükselince baş dönmesi yapıyormuş.idrarda koyuluk.karında şişkinlik vardı bir de.

canmmm benmmm gözünz aydınnn rabbim saglıklı sıhatli kucaınıza almayıda nasip etsn insallah senin adınaaa cooookk sevindm bizde sizn gibi ben erkek esim kız dio baklm bizmkinin cinsiyeti ne olcak gösterrse bizde haftaya göcez allah izn verrse saglıklı sıhtalli olsunlardaaa rabbimmm bizlere bagıslasın meleklermizi
Ceylinim.amin canim insallah sende saglikla kucagina alirsin ve doger kizlarada nasil olur amin..
Kiz varya anne hissi dogru cikar derler yok ole bisey cikmadi bende:))
Kiz cocugu cok cektirir bulanti felan erkek cekdirmez olayida yalan oldu bende.. cok cekmedim ama cimcimem geliyo insallah:)
Seninde once saglikli sonra gonlundekini versin rabbim amin

Geri