Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Elfidamsanem bacim snde durumlar ne kmseler kalmamis buralarda :)
Evet eskilerden fazla kimse kalmadi, bikaç Kisi kaldik artik eskisi gibi de yazmiyoruz çünkü konusulacak herseyi konustuk ogrendik paylastik :)
Ben ara verdim tedaviye canim bir Ay sonra devam edicem kismetse..
Rabbim herkese hakkinda hayirlisini nasip etsin inşaallah, içinde de bize....

Sen ne durumdasin ? Tedavi goruyirmusun ?

Sif
Sifacim var mi guzel haber :)
Test yapamadim canim.gecen ay kullandigim ilacin yan etkisi mi diye dusunuyorum.her sabah karin agrisiyla uyaniyorum bugun 5.gun inş hasta olmam.memleketteyim simdi bugun test alirim duruma gore hast giderim.sizinlede paylasirim Allahin izniyle hayirli haber veririm.ayrica 21.gun progesteron tahlili verdim 24.40 cikti

Test yapamadim canim.gecen ay kullandigim ilacin yan etkisi mi diye dusunuyorum.her sabah karin agrisiyla uyaniyorum bugun 5.gun inş hasta olmam.memleketteyim simdi bugun test alirim duruma gore hast giderim.sizinlede paylasirim Allahin izniyle hayirli haber veririm.ayrica 21.gun progesteron tahlili verdim 24.40 cikti
Slm neden progesteron tahlili verdin ? Tedavi mi goruyorsun ?

Hayir.sadece yumurtayi calistiriyoruz simdilik 3ay icinde olursa olacak sonraki asama olarak ne yapar bilmiyorum.hizlandirilmis program gibi :) yasim 33.
Yasimiz yakinmis. Evet tr ye de herseyi cok cabuk hizlandiriyorlar. Ben yurdisindayim ve burda tahlillere bile bir yil bekletip öyle yaptilar.
Insaallah hayirlisiyla olur, hamile kalirsin canim. Benim durumum biraz daha zor, ben tup yaptircam iki ay sonra...

Yasimiz yakinmis. Evet tr ye de herseyi cok cabuk hizlandiriyorlar. Ben yurdisindayim ve burda tahlillere bile bir yil bekletip öyle yaptilar.
Insaallah hayirlisiyla olur, hamile kalirsin canim. Benim durumum biraz daha zor, ben tup yaptircam iki ay sonra...
Bunda da vardir bir hayir mevlam ne zamana nasib ederse ona raziyiz.uzerimize dusen gorevleri yerine getirelim tevekkül edip rabbime takdiri birakalim.gorelim mevlam neyler neylerse guzel eyler..

Geri