Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

İnsallah guzel seyler olacak canim biz inanalim Rabbim buyuktur
Insaallah hayirlisiyla nasip etsin Rabbim. Çok dua edelim cok isteyelim istemekten bikmayalim. Iki gündür temizlendim kur'an-i kerim okiycam ama bi türlü firsat bulamadım evrak peşinde koşmaktan. Rabbim kalplerimizdeki hayir dualarimizi kabul buyursun insaallah. Rabbim isteklerimizi bize Hayirli eylesin insaallah ve öyle nasip etsin inşaallah. Çok istiyorum Allahim. Hayirlisi ile, saglikla afiyetle iman ile islam ile ver Rabbim.

Insaallah hayirlisiyla nasip etsin Rabbim. Çok dua edelim cok isteyelim istemekten bikmayalim. Iki gündür temizlendim kur'an-i kerim okiycam ama bi türlü firsat bulamadım evrak peşinde koşmaktan. Rabbim kalplerimizdeki hayir dualarimizi kabul buyursun insaallah. Rabbim isteklerimizi bize Hayirli eylesin insaallah ve öyle nasip etsin inşaallah. Çok istiyorum Allahim. Hayirlisi ile, saglikla afiyetle iman ile islam ile ver Rabbim.
Bende surekli dua ediyorum.
Gecen ay ilkkez cok kotu oldum hic o boyuta gelmemistm yeni evli bi kardesm aradi abla hamileyim die telefnu nasl kapadgmi bilmiyorum tum gun aglaidim :( hic oyle olmamistim iki gun gozlermi acamadm goz kapaklarim sisti resmen :( iste bu sabir isi Rabbim daha agir imtihanlardan korusun
.

Bende surekli dua ediyorum.
Gecen ay ilkkez cok kotu oldum hic o boyuta gelmemistm yeni evli bi kardesm aradi abla hamileyim die telefnu nasl kapadgmi bilmiyorum tum gun aglaidim :( hic oyle olmamistim iki gun gozlermi acamadm goz kapaklarim sisti resmen :( iste bu sabir isi Rabbim daha agir imtihanlardan korusun
.

Canim benim seni çok cok iyi anliyorum çünkü zaman zaman bende yasiyorum o duyguyu ama sabretmekten ve umud etmekten baska caremiz yok. Veren O, alan O. Hz allahın nasip etmedigi hiç Birsey olmaz. Rabbim dilerse verirse o hucreler birlesir ve can olur. Rabbim hayirlisiyla versin insaallah en hayirli sekilde versin insaallah, saglikla hayirla versin insaallah.

Slm aleykum hanimlar, hamilelere bir sorum var :)
Kizlar bugün 11.ci günüm ve dün ve bugün sadece birer defa olmak uzere, pembemsi leke geldi. Bide dün kasigimda cok batmalar oldu.
Sizce yumurtam çatlamiş olabilir mi ?
Ben bir adet dongusunde erkenden yumurtlama oluyo, bi sonraki adet dongusunde 14. Cu günü ve sonrasinda oluyo.
Simdi iki gündür bir defa da olsa böyle leke gelince, suphelendim, acaba yumurtlama olup da hemen çatlamiş da olabilir mi ? Sizce ?

Geri