Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

ben de 15 yaşından doktora gittim kasıklarım ağrıyor diye kist vardı zaten adette olamıyordum 15 yaşından beri pko olduğum için da doğum kontrol hapı kullandım 22 yaşında evlendim şimdi 1 yıldır gene ilaç kullanmıyorumdum yani d.kontrol ilacı ama gene adet olamıyorum ve bebiş istiyorum diye dr gittim doktor bana seni katletmişler bu kadar sene doğum kontrol hapı kullanılır mı dedi :(( aama ben nerden bilebilirim kii... :(( 4 aydır da progestan ve glukofen verdi işte bu ayda bakalım ne olacak. evliliğin 1 yılı dolunca farklı tedavilere başlanıyormuş ya. işte bu ay dr tekrar gideceğim adet olursam..:((( eşimde dr un dediğini duyduğu için doğum kontrol hapları yüzünden bir süre daha bebişimiizin olmayacağını düşünüyor :((( bakalım neler olacak . şimdi sizinlede konuşunca gene umudum gitti galiba adet olacağımm gibi geliyor... :(( Hayırlısı...
aynen hayırlısı hiç belli olmaz cnm belki bhamiledirsin adetin gecınce test yap bekle

Merhabalar araniza bende yeni katıldım. Bu ay daha önce hiç yasamadiğim hisleri yaşadım adetime normalde 3 4 gün kala belirtileri başlardı . ama bu farklı tam 15 gün. Kala bende ğoguslerimde dokunca acı ağrı ve şişlik var. Bel ağrısı ve arada kasik ağrısı bacağa vuran şeklindeydi şimdi adetime. 4 gün kaldı ama sonuc inşAllah hüsran olmaz
Slm aleykum Hosgeldin canim, ne durumdasin simdi ?

mrb kzlar uzun zamandr gremiyodum hastane hastalik islerim flan hamileyim dye sevinmistim ki degerlerm bi dustu bi yukselti ve dis gebelk oldugu anlasldi cik zormus bu da arkadaslar igne ile snlandrmaya calisiyolar srekli kan veriyorm cok sukur 1400lerden 3.3 dustu ama 0 olmasi lazmms olsn dye dua ederken dussun dye dua ediyrz simdi allah ne kadar buyuk rabbim her seyin hayrlisini versin cok zor srecler cok zor imtihanlardan geciyoruzduaniza ihtiyacm var:(birdaha hamile kalsam ayni seyleri yasiyacam dye cok korkuyorum bu sekilde olan veya bu konuda bilgisi olan benmle birseyler paylasabilirmi ihtiyacim var cooook:(
Canim üzülme nolur vardir bi hayir. Var tanidigim üç defa düşük yapti ikisini kürtaj ile aldilar oda cok aci cekti ama bi kaç aygecince yine hamile kaldi. Sende kalirsin canim.

ben de 15 yaşından doktora gittim kasıklarım ağrıyor diye kist vardı zaten adette olamıyordum 15 yaşından beri pko olduğum için da doğum kontrol hapı kullandım 22 yaşında evlendim şimdi 1 yıldır gene ilaç kullanmıyorumdum yani d.kontrol ilacı ama gene adet olamıyorum ve bebiş istiyorum diye dr gittim doktor bana seni katletmişler bu kadar sene doğum kontrol hapı kullanılır mı dedi :(( aama ben nerden bilebilirim kii... :(( 4 aydır da progestan ve glukofen verdi işte bu ayda bakalım ne olacak. evliliğin 1 yılı dolunca farklı tedavilere başlanıyormuş ya. işte bu ay dr tekrar gideceğim adet olursam..:((( eşimde dr un dediğini duyduğu için doğum kontrol hapları yüzünden bir süre daha bebişimiizin olmayacağını düşünüyor :((( bakalım neler olacak . şimdi sizinlede konuşunca gene umudum gitti galiba adet olacağımm gibi geliyor... :(( Hayırlısı...

Canim benim üzülme. Evet keske hiç kullanmasaydin ilaci ama olmus artik. Simdi napabilirsiniz onu arastirin. Gerekirse uzman klinige gidin. Veya simdiki dr una guveniyorsan, harfiyen dedigini yapin. Gerisi rabbimize kalmiş canim. Uzulme.

Slm aleykum hanimlar herkes sormuş beni, bende üzülüyorum ki niye kimse beni merak etmiyor ? Meger ileti gelmiyormus !

Kizlar ptesi 15. Ci günü asilamanin ve kan testi vercem. Ama malesef adet baslangici Lekelenmeler oldu üç gündür ara ara geliyor.
canım şükür haber verdinn merakta kaldık çok bende yazdım ama dönmedin herşey gönlüünce olsun canım benimm inşallah pazartesi güzel haberler alırısınn

Geri