Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Eda ve sura kizlar sagolun ve duanizi eksik etmeyin Olurmu. Şuan lekeler kesildi gibi ama her an da adet olcakmisim gibi adet belirtilerim var. Yarini bekliyorum, sabah erkenden gidip kan vercem. Insaallah rabbim hayirlisiyla nasip eder de pozitif sonucunu alirim. Aamiinn.

Rabbim cümlemizin yardimcisi olsun insaallah.

Eda ve sura kizlar sagolun ve duanizi eksik etmeyin Olurmu. Şuan lekeler kesildi gibi ama her an da adet olcakmisim gibi adet belirtilerim var. Yarini bekliyorum, sabah erkenden gidip kan vercem. Insaallah rabbim hayirlisiyla nasip eder de pozitif sonucunu alirim. Aamiinn.

Rabbim cümlemizin yardimcisi olsun insaallah.
canım lütfenn yarın sonucu alır almaz bizede haber ver aklımız sende rabbim yardımcın olsunn inşallah bebeğinin tutunmaya çalışmasını lekeleridir onlarr inşşallah devam etmez kanamann :ar4fd:

canım lütfenn yarın sonucu alır almaz bizede haber ver aklımız sende rabbim yardımcın olsunn inşallah bebeğinin tutunmaya çalışmasını lekeleridir onlarr inşşallah devam etmez kanamann :ar4fd:

Ayyyyyyyy insaallah yaa Rabbim hayirlisiyla versin insaallah.
Sabah kan vercem, sonucu ogleden sonra internet den alirim. Alir almaz yazarim buraya. Sesim cikmazsa bilinki sonuç negatif.
Dua edin benim için nolur. Cok heycanliyim cok. Yerimde duramiyorum zirt pirt wc gidip bakiyorum ya.

Ayyyyyyyy insaallah yaa Rabbim hayirlisiyla versin insaallah.
Sabah kan vercem, sonucu ogleden sonra internet den alirim. Alir almaz yazarim buraya. Sesim cikmazsa bilinki sonuç negatif.
Dua edin benim için nolur. Cok heycanliyim cok. Yerimde duramiyorum zirt pirt wc gidip bakiyorum ya.
canımm etmez olurmuuyuzz rabbim sana ve tüm isteyenlere evlat hasretiyle tutuşan herkeze hepimize tez zamanda sağlıkllı sıhhatli hayırlı evlat versin inşşlh kurban olduğum.
şuan kanama yok dimi canım biliyosun adet zamanında yerleşme kanamaları normal

Canim dün adetimin 28. Ci günümdu, üç gündür çok az olsada lekeler geliyo. Ama bugün biraz fazla geldi, ama yinede tam adet olmadım. Ptesi asilamanin 15. Ci günü olcak ve kan testi vercem bakalim hayirlisi insaallah ama bilmiyorum bu lekeler adet olcagimi hissettiriyor bana.
hayırlısı olsun be cnm inşşş gelecek aya kavusursun bebeğine allahım zamanını biliyo hayırlısını saglıklısını nasip etsin inş

Geri