Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Hazalcım mrb testi ne kadar süre sonra yaptın bi de lekelenme dışında herhangi bir başka belirti yaşadın mı?Benim çok fazla akşamları mide bulantım oluo ve 3 gündür hiç geçmemeksizin başım ağrıo belki psikolojik olabilir diorum ama sen herhangi bişey hissettin mi?Adetin geçtikten kaç gün sonra dr da kese göründü yani ne zaman gitmeliyim.Seninde bebişin hayırlı olsun.Allah sağlıklı bi şekilde kucağına aldığın günleri göstersin cnm.

Hazalcım mrb testi ne kadar süre sonra yaptın bi de lekelenme dışında herhangi bir başka belirti yaşadın mı?Benim çok fazla akşamları mide bulantım oluo ve 3 gündür hiç geçmemeksizin başım ağrıo belki psikolojik olabilir diorum ama sen herhangi bişey hissettin mi?Adetin geçtikten kaç gün sonra dr da kese göründü yani ne zaman gitmeliyim.Seninde bebişin hayırlı olsun.Allah sağlıklı bi şekilde kucağına aldığın günleri göstersin cnm.
merhaba canim benim reglim cok duzenliydi en son gecen ayin 15 de oldum ve regl dongum 2 ay 25 gun 2 ay 26 gun bu ay 25 gunde olmaliydi yani bu ayin 8 de olmaliydin lakin tek 1 damla sadece peceteye geldi 2 gun 3 4 damla yine peceteye acik pembe leke oldu 3 gun ayni 3 4 damla yine peceteye ve ben anladim normal adet olmadigini 2 gun testte cok hafif belli belirsiz ikinci cizgi cikti 4 gun yine test yaptim yine silik lakin ilikden biraz daha belliydi ve dun dr gittim kan vermek icin oda gel ultrasonda bakiyim dedi bakti ve cok kucuk mercimek kadar kese gorduk resimini bile cekti dr teyzesi canim darisi tum isteyenlerin basina canim.

bendeki belirtiler canim yumurtladiktan 2 gun sonra gogus uclarim ignelendi cok fena acidilar ve 2 gun cok surdu sonra ara ara devam etti reglime kadar ve avuc iclerim cok yaniyordu sanki alev topunu elimde tutuyordum o derece sonra regl gunum de kasiklarim agrimaya basladi sanki her an regl olucakmisim gibi ve ayni gun goguslerimin heryerinde hassaslik vardi ve devam ediyor hala bunlardi canim adet gecikmesinden sonra basliyor buyuk belirtiler ve benim 7 ayimda melegim geldi.

Canım şimdi benim adet günlerime göre hesap yapıorum bugün adet olmama gerek ama benim adet olmadan önce karnım ve belim çok ağrır.Ve göğüslerim inanılmaz acır.Dokunulmayacak kadar.Fakat hiç bi adet belirtim yok.Ama benim aklıma takılan bu kadar kısa sürede belli olup olmayacağı.Korunmadan ilişkiye girmemiz 6 ve 7 kasımdı ve 9 kasımda bu lekelenme oldu.2 gün oldu ve şimdi hiç bişey yok.Anlam veremiorum.Aslında çok istiorum ama hayal kırıklığına uğramakta istemiorum.Bi de benim idrar rengim çok koyulaştı.Koyu sarı.SAT 14 Ekim, öncesi 14 Eylül, onun öncesi 15 Ağustostu buna göre benim bu ay adet olma tarihim ne bi de sen hesaplar mısın benim için cnm

Canım şimdi benim adet günlerime göre hesap yapıorum bugün adet olmama gerek ama benim adet olmadan önce karnım ve belim çok ağrır.Ve göğüslerim inanılmaz acır.Dokunulmayacak kadar.Fakat hiç bi adet belirtim yok.Ama benim aklıma takılan bu kadar kısa sürede belli olup olmayacağı.Korunmadan ilişkiye girmemiz 6 ve 7 kasımdı ve 9 kasımda bu lekelenme oldu.2 gün oldu ve şimdi hiç bişey yok.Anlam veremiorum.Aslında çok istiorum ama hayal kırıklığına uğramakta istemiorum.Bi de benim idrar rengim çok koyulaştı.Koyu sarı.SAT 14 Ekim, öncesi 14 Eylül, onun öncesi 15 Ağustostu buna göre benim bu ay adet olma tarihim ne bi de sen hesaplar mısın benim için cnm
canim vredigin tarihlere gore hesabladim ve adet dongun 30 gun suruyor muhtamel adet gununde bugun olmali 13/11/2009 ve gebe kalma sansiyin en yuksek oldugun gunlerse 25/10/2009 la 30/10/2009 arasi canim.insallah tutmustur ama cok sitres yapma canim.

30 unda sonsa bizim korunmadığımız tarih 6 ve 7 kasımdı o yüzden ümidim kesildi.Ama bugün adet olmadım bakalım yarın nolcak.Ama bi de şöyle bişey duymuştum geç yumurtlama da olabiliomuş bazı kadınlarda bi belli olsada bende rahat bi nefes alsam.Böyle hiç bişey yapamıorum.Başım ağrıo kaç gündür ilaç bile içemiorum.bi de öyle bi halsizlik başladıki 2 gündür anlatamam sürekli yatasım var yarın bile iş yerinden izin almayı düşünüorum.nolcak bilmiorum hiç.Görüşmek üzere cnm saoll

merhaba bayanlar:))

bende hamilelik belirtileri ararken bu site ile tanistim..diger gezdigim forumlardan daha sicak ve icten oldugunuzu hissettim bende uye oldum..bende 2 yillik evliyim ..cocuk dusunuyorum.buaralarda kendimi hamile hissediyorum belkide cok istedigim icin bilemiyorum.son 1 haftadir mide bulantilarim var ama herkesin dedigi gibi sabah uyaninca degil ogleden sonra yada aksam ustu oluyor benimki.birde midemde bole bir sislik ve adini bilmedigim birseyler oluyor..bakalim reglime 2 gun var ..insallah hamilelik belirtisidir psikolojik deildir:)))

Mrb.Hoşgeldin bende çok uzun süredir belirtiler yaşıorum.Fakat kan testimde çıkmadı bişey.reglim ayın 13 ündeydi o da gelmedi daha sadece ayın 9 unda lekelenmem oldu.Bakalım bekliorum.Bazı kişilerin kanda belli olmuomuş bir süre geçtikten sonra belli oluomuş.Ben kendimi çok ümitlendirmek istemiorum şuan sadece bekliorum.Umarım seninde en kısa zamanda isteğin gerçek olur

merhababen sitenize yeni üye oldum bendede aynı sikayetler var adetim biteli 18gün oldu bilmiyorum hamilemiyim suanda bel ve kasık agrısı cekiyorum nedeni hamilelik olabilirmi simdiden tesekkurler

merhaba sitenize yeni uye oldum kafam cok karisik hamiemiyim degilmiyim emin degilim reglme 10 gunvar karnim sirtim ve goguslerim agriyor iki gundurde sag bacamin nerdeyse agridan sekiyor sizdede bu belirtiler varmiydi lutfen bana yazin

Son düzenleme:
Geri