Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

selam arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza.ben 5 ay önce 3 aylık hamileydim.öldu ve kürtajla aldılar. 5 ay geçti.şimdi hamiş olmak istiyorum son adet tarihim 20 aralık ve bi öncekindeki gibi bel ağrısı göğüslerde şişkinlik ve mide bulantısı var acaba hamişmiyimdirr??şimdiden teşekklerr:)

selamlar arkadaslar,ben yeni katıldım 5 ay önce 3 aylık bebişim karnımda öldu ve kürtajla aldılar. şimdi hamiş olmak istiyorum ve son adet tarıhım 20 aralık benım göğüslerde şişkinlik,bel agrısı ve ara ara gelen hafif bi bulantı var acaba hamişmiyimdirr ALLAH hepinizin gönlüne göre versibb inş.. şimdiden ilginize teşekklerrr:)

Gül ecrin,cim aslında bu soruyu sormaman gerek çünkü tecrübelisin ama ben seni çok iyi anlıyorum bak bende tüp bebek yaptırdık ama biyokimyasal gebelik oluştu.yani hemilelik oluşuyor ya bebek rahime tutunamıyor yada gelişmiyor(büyümüyor).neyse kısaca sen kesin hamilesindir birde vajinada yumuşama oluyor,birde çok fazla duyarlılık oluyor bak dikkat etanlıycaksın sende.rabbim tüm arkadaşlara hayırlısıyla bebiş nasip etsin sevgiler kib.

ben tüp bebek yaptırdım eğer kismetse ilk çocuğum olacak dün 14. günümdü kan testi yaptırdım 10.68 çıktı.dktrm hamilesin ama 48 saat sonra tekrar test yaptır,sonuç iyi olursa 10 gün sürece 2 günde bir test yaptıracakmışım.ya kötü çıkarsa ne olur bilen varmı.pazar günü rahat oturamıyordum nefes bile zor alıyordum.belimde, kasıklarımda,sırtımda ağrılar vardı.sabah ve gün boyu midemde kazınma hissi vardı.baş ağrısı baş dönmem vardı.pazar günü hissediyordum sanki şimdi ise içim bomboş sanki morelim çok bozuk arkadaşlar benm durumumda olanlar varmı ne olur bana yardım edin.çok üzgünüm morelim çok bozuk durmadan ağlıyorum:ang:
guzelim iste ne guzel testin pozitif cikmis anlattigin diger sikayetlerde zaten gebelik belirtileri senin yapman gereken bolbol uzanip dinlenmek ilk uc ay cok onemlidir sakin aglamada guzel dusun guzel olsun

eysan ;cım ben biyokimyasal gebelik olmuşum.yani gebelik oluşuyor ama gelişmiyor.işte neyse dkr.; ay halin olacak bebek düşecek; dedi.iki gündür ay halim oldu ama neler çektim birde bana sorun.neyse kismetten ziyadesi olmaz hakkıma böyle hayırlıymış olmadı.bütün arkadaşlara slmlar öptüm canlarım

eysan ;cım ben biyokimyasal gebelik olmuşum.yani gebelik oluşuyor ama gelişmiyor.işte neyse dkr.; ay halin olacak bebek düşecek; dedi.iki gündür ay halim oldu ama neler çektim birde bana sorun.neyse kismetten ziyadesi olmaz hakkıma böyle hayırlıymış olmadı.bütün arkadaşlara slmlar öptüm canlarım
cok uzuldum ama dedigin gibi herseyin hayirlisi öncelikle belki hayirlisi buymus kendine dikkat et umarim rabbim gonlune gore verir

:dp178:esracım ya cok sevındım ınan kendı gebelıgımı ogrendıgımdekı haldeyım cok sevındım ya allah kucagına almayı hayırlısıyla nasıp etsın :diyar:allah analı babalı buyutsun canım ya darısı ısteyen herkesın basına:baby:

öyle çok sevindim ki esranın hamileliğine İnşallah Rabbim hayırlı bir evlat olmasını nasip eyler ve istayan erkese hayırlı evlatlar nasip eyler

merhaba herkese bende detay bilgi almak isterken az önce üye oldum buraya çok beğendim benimde adetim iki gün geçti çok düzenli 28 günde bir adet olan biriyim ancak test yaptım negatif çıktı nerdeyse 2 haftadır karnım çok şiş ve rahatsız ediyor onun dışında bi belirti yok kan vermeyede korkuyorum başka bi yolu yokmu bunu öğrenmenin

merhaba herkese bende detay bilgi almak isterken az önce üye oldum buraya çok beğendim benimde adetim iki gün geçti çok düzenli 28 günde bir adet olan biriyim ancak test yaptım negatif çıktı nerdeyse 2 haftadır karnım çok şiş ve rahatsız ediyor onun dışında bi belirti yok kan vermeyede korkuyorum başka bi yolu yokmu bunu öğrenmenin

Canım adetine daha avrsa test yaptırmana gerek yok adet günün bekle eğer halen olmazsan hemen bir kan testi yaptır kesin sonuç alırsın.3günlük hamiş bile olsan kanda çıkar.Ama illa hemen yaptırmak istiyorsan kan testinden başka çözüm yok.Sağlık ocağına git 2 dklık birşey.Canın acımıyor bile:)Malesef bunu öğrenmenin başka yolu yok:)

Geri