Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Canım adetine daha avrsa test yaptırmana gerek yok adet günün bekle eğer halen olmazsan hemen bir kan testi yaptır kesin sonuç alırsın.3günlük hamiş bile olsan kanda çıkar.Ama illa hemen yaptırmak istiyorsan kan testinden başka çözüm yok.Sağlık ocağına git 2 dklık birşey.Canın acımıyor bile:)Malesef bunu öğrenmenin başka yolu yok:)
geçti canım 2 gün geçti o yüzden böle meraklandım iş yerindede yapıyolar sabahtan gitcem aç karnına alcaklar öğleden sonrada sonuçlar geliyomuş bakalım paylaşcam mutlaka

Üzülme...der Hz. Mevlana ve devam eder; Bir yandan korku bir yandan ümidin varsa iki kanatlı olursun,Tek kanatla uçulmaz zaten.Sopayla kilime vuranın gayesi kilimi dövmek değil,Kilimin tozunu almaktır.Allah sana sıkıntı vermekle tozunu, kirini alır.Niye kederlenirsin?Taş taşlıktan geçmedikçe parmaklara yüzük olamaz.Yüzük... olmak dileyen taş ezilmeyi yontulmayı göze almalıdır……………

hamileleik belritisi

kızlar benımde yumuırtlama günlerimden beri karnımın içi hafıf ağrıyor yumurtalam günlerimde yere eğilemiyordum sanki adet olacak gibi sancılarım vardı arad bir tansiyonum düşüyor çok üşüyorum şşimdide karnım ağrıyor halen 10 gün kadar var adetime sincve bunlar belirtimi

merhaba kizlar uc aylik bebegimim icimdeyken kalbi durdu dun kurtajla aldirdik cok cirpindin fayda etmedi cok uzgunum
nedeni belirsiz dediler nedense kendimi sucluyorum kiz istiyordum cok mu buyuk konustum diyorum acaba

erken hamilelik belirtileri

hamilelikte regl gunu gecmeden belirti olacagini sanmiyorum.bu belirtileri hamile olmayanlarda hissedebilir regl gecikmesi disindakileri bunun bir cok sebebi vardir en onemliside cok istiyosaniz psikolojik olarak tum belirtileri yasarsiniz.en onemlisi isi oluruna birakmak ve gerkeni yapmak(yumurtlama donemini bulup ona gore hareket etmek,stresten uzak durmak)tir.olmayan herkesin olur insaallah sabirla....

merhaba kizlar uc aylik bebegimim icimdeyken kalbi durdu dun kurtajla aldirdik cok cirpindin fayda etmedi cok uzgunum
nedeni belirsiz dediler nedense kendimi sucluyorum kiz istiyordum cok mu buyuk konustum diyorum acaba
ayy canımm hatırlıyorum çok sevinmiştim hamileliğine :(( in şallah tez zamanda yine hamile olursun allah kucağına almanı nasip etsin inşş geçmiş olsun

Geri