Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

teşekkürler canım hayırlısı olsun inş
senin ne kadar kaldı gününe hala test yapmadın mı

ama kızlar mesela 1 haftalık bir gebelikte hemen kanama başlarmı ben biraz araştırdım zaten ilk 15 günde anne kanına yerleşiomuş benimmm tahminime göre o kadar bile yok kanamalarımda fazlalaştı artık bir umudumda kalmadı sanırım hamile değilim ama yinede içimde şüphe var.regl olabilirimmm gibi geliyo artık daha yoğun bir leke geliyo leke bile değilll resmen regl oldum gibi geliyo bana:S

şeydoş bende ilk 3 ay o şekilde adet dönemi yaşadım forumun en basında ben burdada bahsettım hatta arkadslara normal adetımı oluyodum bitiyordu sonra aradan bir hafta yada 10 gun kadar gecıodu yine oluodum ve oda 6 gün suruodu normal adetım gibi hemen hemen gelıodu.ilk basta az baslıodu öle senın gibi sonra baya baya adet oluo gibi oluodum.doktora sordum rahim duvarının incelenmesı lazım dedi belkı yara gibi bişiler olabilir dedi.ama bu ayda işte nedense adetim gecıktı 18 gün oldu bugun daha bişi yok..belkıde şuan gebeyımdır bu 3 aylık sürecte rahim kendını hazırlamıstır hadi inş.yaa..hayırlısıı olur inş.bazen insan yumurtlama dönemındede kanama yasıomus yumurtalar catlarken belkıde öledir senin.çünkü adetin yenı bitmiş daha.gebelık dönemı için cok erken varsa bile bilemssın şuan.ben senın adetın 8 gün gecıktı sandım.

evet günes test yapıp hayal kırıklıgına ugramak istemıom tekrar.. eşimde diyo zaten az daha dur diyo.ama 19 gün oldu bugünde bakalım daha adet olmadım.hayırlsıı olsun inş.hepimiz için Allah gönlümüze göre versin.:beybi:

Geri