Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

burcu nerelerdesin canımyaa görünmüon kaç gündür...naptın sende varmı bi değişiklik..cevap beklıom hee:)merakta bırakma beni..

merhaba kızlar ben daha bugun katıldım aranıza bi kaç gündr takip ediyorum yazılarınızı bende 5 aylık evliyim ve hamile olduğumdan süpheleniyorum ama bu konuyla alakalı hiç bi bilgim yok. bebek kararını yeni aldık ve bu ay 17.de bu şekilde bi beraberliğimiz oldu o günden sonra göğüslerimde içten yanma gibi kasıklarımda sürekli bi batma ve hafif biir ağrı var, manasız şekilde bulantılarım ve kusmalarım oluo son dönemde reglime bir hafta var sizce hamile olabilirmiyi.m.

selam melekler bende aranıza yeni katıldım... bebek bekleyen herkesin rabbim dualarını duyar inş. meleklerrr benim döllenme tarihimden 8 gün geçti bacaklarım ağrıyo belim ağrıyo kasıklarımda batmalar oluyor sağ sol . meme uclarım acıyo ve hep bi yorgunluk sizce bunlar neyin belirtisi olabilir...

merhaba kızlar ben daha bugun katıldım aranıza bi kaç gündr takip ediyorum yazılarınızı bende 5 aylık evliyim ve hamile olduğumdan süpheleniyorum ama bu konuyla alakalı hiç bi bilgim yok. bebek kararını yeni aldık ve bu ay 17.de bu şekilde bi beraberliğimiz oldu o günden sonra göğüslerimde içten yanma gibi kasıklarımda sürekli bi batma ve hafif biir ağrı var, manasız şekilde bulantılarım ve kusmalarım oluo son dönemde reglime bir hafta var sizce hamile olabilirmiyi.m.
mrb damla hoşgeldin öncelikle inşallah en kısa zamnda bebişine kavuşursun inşallah hamilesindir bu belirtiler genelde adet öncesi yaşanan şeyler bir de benim gibi kafaya çok takarsan her ayın b u şekilde geçer ben iki senedir bu belirtileri her adet dönemi yaşıyorum Allah yardımcın olsun canım Allah gönlüne göre versin

hoşbulduk cnm Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. çok garip duygularmış bunlar ben hamile kalacagımı ilk aydan düşünmüyordum ama belirtier okuduklarımla aynı heycanlıyım bu iletiyi yazmadan bikaç dakika önce tekrar istifra ettim bilemiyorum gecen ayın 6sında regli olmuştum buarada bu ayda 6sını beklemem gerekiyor dimi idrar testi için :)

hoşbulduk cnm Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah. çok garip duygularmış bunlar ben hamile kalacagımı ilk aydan düşünmüyordum ama belirtier okuduklarımla aynı heycanlıyım bu iletiyi yazmadan bikaç dakika önce tekrar istifra ettim bilemiyorum gecen ayın 6sında regli olmuştum buarada bu ayda 6sını beklemem gerekiyor dimi idrar testi için :)
evet canım biraz daha bekle inşallah hamilesindir

merhaba damla bence bi kan testi yaptırabilirsin.kan testinde hemen belli oluo eger varsa adetine de 1 hafta kalmıs bence varsa cıkar artık.en azından merakta kalmaktan kurtulursun..cevabını beklıoruz.hayırlsı olsun inş.

damla bende bur-ay a katılıoyorum psikolojik etkilıorus kendımızı sonra her ay kendımızı gebe sanıyoruz bu belirtiler kafaya cok takınca oluşabiliyor..bende aynen 2.5 senedir hep gebe gibi belirtiler yasadım sonunda hep fos cıktı anlıcan.ama umarım senin için öle olmaz .normalde adetlerın nasıldır bi düzensizlik varmıdır.dahada 5 aylık evliymişissiniz.önününde koCA seneler var acele etme ama yinede her zaman tedbirini al derim erkenden.ama gebe kalamasanda üzülme bu ay çünkü uzmanlarda sölüo ilk 1 sene olmaması normal miş yeni evlıler için.1 senden sonra olmazsa sorun gözüyle bakıolar ve tedaviye baslıyorlar.

Geri