Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

bende dün 10 ocakta 23 yaşına girdim canım dün doğum günümdü benim..yaşım daha erkende bakalım hayırlısı diyorum.seninle aynı yaşatayız ölese hemen hemen..bende hatice bu arada..

benimde 5 ay sonra 23 olcam.. dogum gunnun kutlu olsun.. umarim bu yas sana ugurlu gelir bir bebek hediye eder.. :)
bu arada ben hamile degilim yaa kesin biliyorum bizim burada 7 gun oncesinden yapilan testler var ondan denedim.. negatif neyse uzulmuorum zaten.. daha zamani degil demekki.. zaten oglan beni yorunca anliyorum iyikide simdi bebek yok olsa birde onunla ugrascam iyice yorulcam.. en iyisi biraz daha beklemek.. bu arada sen hastalandin mi sana ne kadar var?

almira benim adetim çok gecikti canımya bu ay..1 aydan fazla oldu hala adet olmadım ben sebebini de bilmıom işte 2 gün önce kandan tekrar test yaptırdım sonuç 3.8 çıktı bukez bide ben 10 gün önce de yaptırmısstım kandan test oda 3.0 cıkmıstı doktor şüphelı dedi olabilirde olamyabilirde bida yapalım demişti oda işte yazdımya 3.8 çıkmıs az bişi yükselmiş deger..bilmıomkı nolcak böle varmı yokmu bişi anlayamadım tam sonuçta çıkmıo 10 gün sonra adet olmassam tekrar yapalım dedi doktor testte benim umdum kalmadı yaa..henüz adetde olmadım bilmıom ki bakalım kısmet ne olcak...

aslinda bi ultrason a girsen diyorum belki orada belli olur kesecik falan varsa.. canim insallah hamilesindir.. senin cok gecmis belkide surpriz yapacaktir sana.. :) evde yapilan testlerden bir daha denesen belki orada belli olur hic yaptin mi bu aralar?

arkadaşlar merhaba ben derinece..kayıt oldum fakat henüz onaylanmadı bende bekleyemedim hemen yazmak istedim.bu başlığın ilk sayfalarından başladım 2 gün önce okumaya 2007 yılı falan wardı sanırım hala dewam ettiğini görünce hemen kayıt oldum.şimdi benim durumum şöyle,bende her ay psikolojik olarak bütün belirtileri yaşayanlardanım :) herzamanki gibi bu ay da yaşıyorum artık onları inanın takmıyorum mide bulantısı sık idrara çıkma aşırı derecede yemek yeme uyku hali bunlar her ay adet döneminde oluyor bana :) son adet tarihim 15 aralık fakat asla 1 aydan önce hastalanmam hep gecikir,yani bu ayın 15inden önce hastalanmamam gerek ve göğüslerim acımaya başladıktan sonra en geç 10.gün hastalanırım.bu sefer göğüslerimin acısı çok erken başladı ayın 3ünde başladı we bugün 9.gün yani yarın en geç hastalanmam gerek ben nedense hastalanmıcakmışım gibi hissediyorum ve yine hamileymişim gibi hissediyorum :) çünkü inanın yarım saatte bir yemek yiyorum patlamak üzereyim artık doymuyorum we yarım saatte bir midem bulanıyor sürekli bişeyler yeme ihtiyacı hissediyorum göğüslerim aşırı derece şişti we acıyorlar ayaklarım hiç ısınmıyor avuç içlerim çok sıcak vücudum çok sıcak nabzım hızlı atıyor koku hassasiyetim war daha önce 1 kez hamile kaldım we en büyük belirtim göğüslerimdi.mide bulantım wardı we sürekli uyuyordum.yarın hastlanmazsam yine 15ine kadar beklicem we 15inde de hastalanmazsam test yapıcam hamileysem belirtilerimi detaylı bi şekilde paylaşıcam arkadaşlar dilerim tüm isteyenlere allah sağlıklı bebekler werir

SİTE NOTU: bekleyen üyelik şu an itibari ile yok sorun olduğunda lütfen info@meleklermekani.com adresine mail atınız.

almira ne bilim canımyaa az daha bekleyelım bakalım ne olcak..kan testını daha yeni yaptırdım onda olsaydı çıkardı zaten hemen evde yapılan testler yanlıs cıkabilıo ve idrarda inanki çok geç belli oluo kanda hemen belli oluo varsa olsaydı cıkardı şimdiye kadar belkıde gec döllenmedir onuda bilememde..bakalım bu ay zaten doktora gitcem tedavi görmem şart benim yoksa böle olmıcak:(her ay hüsran yaşamam en azındaan düzenli tedavi görursem belkıde bebişim olur bi tane..gecen sene tedavi gördüm ama yarıda bıraktım devam edemedım..bu sene artık gideyim yaş geçiyor yoksa öle böle derken..senin masallah bir tanede olsa bir bebegın varmıs en azından o duygu nasıl bi duygu yasamıssındır canım..ben daha nasıl bişidir anne olmak onu bile bilmıom..hayırlısıı bakalım artık zamanı var demekkı..

misafir üyemiz hoşgeldin öncelikle kaydın onaylanınca ismınle hitap ederim artık:)yasdıklarını okudum hepimiz aynı şeyleri yaşadık yaşıyoruz hatta.sen dediğin gibi bence adet gününü bekle eğer adet olmaassan bi test yaparsın belkıde bişiler vardır bu ay sende ve hüsran yasamassın inş.ama eger adet günün yakınsa kandan test yaptır istersen varsa çıkar çünkü..kanda hemen bellı oluo gec döllenme olursa biraz daha gec bellı oluo kanda ama şuan bişi varsa sende cıkacaktr canım..idrarda hemen bellı olmaz ..inş.hayırlsıı olsun haberlerını beklıoz...

merhaba herkese bende yeni katıldım melekler mekanına..bende gebe kalmayı çok istiyorum artık yazıları okumaktan kafayı bozacağım, ve hep bir umut her adetimde bekliyorum ama sonu hüsranla bitiyor.bende de gögüste şişme,kasık kırampları,hafif baş dönmesi yaşıyorum ama bu ay aşırı şişlik ve gaz oldu devam etmekte ve canım bişeyler yemek istiyor ama ne olduğunu bilmiyorum.4 yaşını bitiren bir kızım var ama sanki ilk defa olucakmış gibi sabırsızlıkla bekliyorum ALLAH hayırlısını versin herkese ve banada..en belirgin ilk gebelik belirtisi ne oluyor bana yardımcı olurmusunuz.

merhablar siteye yeni üye oldum aslında araştırma yaptım ve çıktı, birçok kişi anne adayı yada çoğunluk anne bende olacakmıyım bilmiyorum bu yüzden sizden yorumlarınızı bekliyorum, normalde adetim ayın sonunda olur ama bazen değişebiliyordu, sonunda biraz kahverengi leke geldi bir kaç gün devam etti bitti normale döndü bende eskiden 11 cm büyüklüğünde kist vardı patlamadan önce sıkca düzensizlik yaşardım ve alttan fitil şeklinde ilaç kullanırdım sancılı geçtiğinde bende lekeler olunca yine ilaç kullandım sonra bitti. 3 gündür yerdemiyim göktemiyim belirsiz. gögüslerim öyle çok şişti ki canım çok fazla yanmaya başladı. sürekli sızlıyor ve kaşınıyor adet döneminde de şişiyordu ama olmaya yakın ağrı falan kesiliyordu bu o şekilde değil. sol kolum çok halsiz hoş bende halsizim ayaga kalktığımda adım atacak halim kalmıyor çalışıyorum birde aşırı iştahsızlık yemek yedikten sonra midem bulanıyor ve sürekli karnım şiş en kötüsüde hiç sorun olmayan basürümün olduğunu bile bilmezken bir haftadır felaket çekiyorum. dünden bu yana yine kahverengi akıntılar başladı bebek bize herşeyi apar topar yaptıracak gibi görünüyor:) vücudumu hiç böyle yabancı hissetmemiştim kendimi. çok fazla üşüyorum sanki başımda sürekli bir kişinin eli var tuhaf bir ağırlık hissediyorum. test için erken diyorum ama iş yerinde okudum sitedeki yazıları çok heycanlandım sizce hamile olabilirmiyim.

hosgeldın sudemsu bence adet gününü beklemen kesin sonuç için en doğrusu olacaktır senin için..heycanını anlıorum inş.istedıgın gibi olur Allah gönlüne göre versin.hayırlısı olsun..

Geri