Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

hoş geldin naz2007 belirtilerin gebelik belirtisine benziyor ama psikolojıkte olabilir bu belirtiler..adet gününe ne kadar var şuan..yada bir gecıkme oldumu?aslında bir cocunuz varmış sizin belirtileri ona gebe kaldınızda nasıl olmustu sizin bilmeniz gerekir benzer belirtiler varmı şuanda..inş.gönlünüze göre olsun hayırlsı olsun.biraz bekleyın adet gününüz yakınsa kandan bi test yaptırabilirsıniz varsa zaten kanda mutlaka çıkar ..gebelik belirtileri kişiden kişiden değişebiliyormuş..en belirgin belirti zaten adet gecıkmesi oluyor..kimi kişiler belirti bile yaşamayabiliyormuş..siz en iyisi bir test yapın bence ama adet günün yakınsa yap..idrarda hemen çıkmayabilir evde yapılan testler bazen yanılabiliıoyor..ama kanda test kesin sonuç verıo.

misafir üyemiz hoşgeldin öncelikle kaydın onaylanınca ismınle hitap ederim artık:)yasdıklarını okudum hepimiz aynı şeyleri yaşadık yaşıyoruz hatta.sen dediğin gibi bence adet gününü bekle eğer adet olmaassan bi test yaparsın belkıde bişiler vardır bu ay sende ve hüsran yasamassın inş.ama eger adet günün yakınsa kandan test yaptır istersen varsa çıkar çünkü..kanda hemen bellı oluo gec döllenme olursa biraz daha gec bellı oluo kanda ama şuan bişi varsa sende cıkacaktr canım..idrarda hemen bellı olmaz ..inş.hayırlsıı olsun haberlerını beklıoz...

cnm sağol kan testi yaptırmayı düşünmüyorum hastanelere gitmek daha çok yıpratıyor insanı çünkü.eğer ewde pozitif sonucu görürsem ancak o zaman giderim doktora :) ben bugün test yaptım yalnız ilk idrarımla yapmadım we brkaç saat tutmadım da.adet günüme de 3gün war testte çok ama çok hafif ikinci çizgi görür gibi oldum ama hayal meyal,sonra biraz uyumuşum kalktığımda o çizgi biraz daha belirginleşmiş ama yinede baya silik.içime bi umut doğdu ama kesin hamileyim gözüyle bakamıyorum çizgi biraz daha belirgin olsa kesin derdim.bana sorarsan ben hamile olduğumu hissediyorum karnım çok şiş göğüslerim 10 gündür acıyo gergin we şiş normalde acımaya başladıktan sonra en geç 10.gün hastalanırım fakat bişey yok we hastalanmıcakmışım gibi hissediyorum.belim bacaklarım kalçalarım kasıklarım hep ağrıyor ama adet dönemi kadar şiddetli değil,we o kadar çok midem bulanıyorki bugün kalktığımdan beri hiç geçmedi artık hastaneye bile gtmeyi dşündüm,bide bulantı derken hiçbirşey yemiyormuşum gibi midem bomboş gibi.alt karnım sert we şiş.burda sitede yüzlerce insanın belirtilerini okudum,bu hamile dediğim hepsi hamile çıktı,kendimi de öyle hissediyorum inşallah öyledir paylaşıcam durumumu :) senin durumun nedir cnm okuyamadım

derinece canım adet gününe az kalmış zaten..ozaman 3 gün daha bekle bakalım eğer olmazsan adet bence hemen kandan da bi test yaptır derim kesin sonuç için..saglık ocagı falan yokmu yakınlarında orda yaptır hemen eger bişi çıkarsa bebiş varsa hiç beklemeden hemen doktora gidersin...böle şeyler ihmale gelmez bebeğin saglıgıda önemli ne kadar erken öğrenirsen okadar ii olur bence..inş.hissetiklerin dogrudur canım Allah gönlüne göre versin..ii haberlerini burdan bekliyoruz tamam.kötü bi sonuç çıksada sakın üzülme hayrlısı ne ise o olsun.Rabbim ne zaman uygun görurse ozaman olur..benim durumum aşagıya yazıyorum burası uzun oldu karısmasın:beybi:

ben 1 buçuk ay oldu henüz adet olmadımçok gecikti..10 gün önce kandan test yaptırdım 3.0 çıktı...doktor şüpheli bi durum dedi haftaya tekrar yapalım dedi iki-üç gün önce ben tekrar yaptırdım o sonucumda 3.8 çıktı...yani kesin bişi belli olmuo..bilmıom varmı yokmuu şuan..ama yoksada zaten ben bu ay tedaviye başlamayı düşünüyom..belkı bi süprız ben tedavi baslıcakken ultrosonda bi bakarr doktor aaaa bebek var derr tedaviyede gerek kalmaz cok hayal prestim yaa:küstüm:keşke olsa ama uffff ufff:(yoktur sanırım.

arkadaşlar nasılsınız biz eşimle 5 ocakta birlikte olduk 26 ocakta regl olmam lazım fakat gündüz mide bulantım, sürekli geğirme uyuma hissi büyük abdeste çok çıkmalar gaz birikimim karnımda sürekli gurulda ma bazen üşüme bazen ateş basıyor sizce hamilemiyimdir.

ben 1 buçuk ay oldu henüz adet olmadımçok gecikti..10 gün önce kandan test yaptırdım 3.0 çıktı...doktor şüpheli bi durum dedi haftaya tekrar yapalım dedi iki-üç gün önce ben tekrar yaptırdım o sonucumda 3.8 çıktı...yani kesin bişi belli olmuo..bilmıom varmı yokmuu şuan..ama yoksada zaten ben bu ay tedaviye başlamayı düşünüyom..belkı bi süprız ben tedavi baslıcakken ultrosonda bi bakarr doktor aaaa bebek var derr tedaviyede gerek kalmaz cok hayal prestim yaa:küstüm:keşke olsa ama uffff ufff:(yoktur sanırım.

canım geç döllenme olduysa hamile olabilirsin belirtilerin warmı?

bu arada ben bugün tekrar test yaptım yine çok silik ikinci çizgi wardı,biraz daha net olsa kesin dicem ama emin olamıyorum hala.mide bulantım hiç geçmiyor kasıklarımda gaz sancısı gibi bi sancı oluyo bakalım birazz daha beklicem cnm hayırlısı

mrb. arkadaşlar biz eşimle 3-4 haftadır korunmuyoruz ve bi kaç günden beri baş dönmeleri,sabahları bulantı,kasığımda ve karnımda şişkinlik var ayrıca göğüslerim şişti ve acıyo adet günümede 2 hafta var ne dersiniz sizce gebe olma ihtimalim var mıdır? dido....

yaa kac gundur vucut ısım cok dusuktu 35.2 ıle 35.6 arası degısıyordu.
Bugun yumurtlama gunum. Ve sabah olctugumde 36 dereceydı....
Esımle bugun ılıskıye gırdık gırdıkten 1 saat sonra vucut ısısına baktım 36.5 ve hala degısmedı
sızce bısey olmus mudur ? Benı bılgılendırebılır mısınız

mrb. arkadaşlar biz eşimle 3-4 haftadır korunmuyoruz ve bi kaç günden beri baş dönmeleri,sabahları bulantı,kasığımda ve karnımda şişkinlik var ayrıca göğüslerim şişti ve acıyo adet günümede 2 hafta var ne dersiniz sizce gebe olma ihtimalim var mıdır? dido....

dido ewet hamile kalmış olabilirsin ama bunu öğrenmen için daha iki haftan war tabi çok şüpheleniyorsan 1 hafta sonra kan testi de yaptırabilirsin.ben şuan hamilemiyim bilmiyorum ama benimde belirtilerim çok erken başladı adetten 2 hafta önce senin gibi.sana bişey sorucam normalde adet öncesi göğüslerin acımaya başlıyormu başlıyorsa kaç gün önceden başlıyor?bende şüpheleniyorum adet günüm yarın,fakat bu ay göğüslerim çok erken acımaya başladı en geç 10.gün normalde adet olurum 12 gündür göğüslerim acıyo şişti we hemen hemen bütün belirtilerim war henüz hastalanmadım.benimde alt karnımda şişkinlik yoğun bi baskı war gaz sancısı gibi,çok fazla gaz problemim war midem de çok bulanıyor.test yaptım çok silik ikinci çizgi çıkmıştı emin olamıyorum beklicem 1-2 gün daha bakalım sonucu yazıcam

Geri