Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

byz melek sanırım gebe diilsin çünkü benimde sonucum 5.1 çıkmıştı ona rağmen gebelik yoktu hatta doktoruma sordum sonucun 50 ve üzeri olması lazımki var diyebilelim dedi.ama umarım senin öle olmaz ve gerçekten bişiler vardır.belkıde belirtilerini psikolojıkte yaşıo olabilirsin.stres sıkıntı adetın gecıkmesıne yol acabilir..hayırlsıı olsun hakkında..

Herkese Merhabalar,

bugünle birlikte 1,5 haftadir kasiklarimdaki agri devam etti. Sürekli olan bir agri degil ama bazen sol yumurtaligim, bazense sag yumurtaligimda igneli sekilde agrilar oluyor, bazende genel olarak karnimda hafif, tatli bir agri oluyor. Gecen hafta cuma günü Certain ultra erken gebelik testi yaptim, tek cizgi cikti. Bugün yine ayni testi yaptim, yine tek cizgi cikti, yani gebe degilim. Gecen hafta pazartesi doktorum kotrol etmisti beni, bundan bir kac önceki yazimda anlattim hepsini. Doktorum yumurtladigimi ve hamile kalmis olabilecegimi söyledi, bu hafta da kan testi yaptiracagim ama ben cok korkuyorum ve acaip heyecanliyim... Sizce tüm bu yazdiklarim ve bir diger yazimdaki belirtilerim hamile oldugumu ispatlar mi? Lütfen bana da cevap verin... Eger hamileysem, niye o zaman Certain ile yapmis oldugum testler negatif cikti:( Lütfen biseyler söyleyin...

selam herkese...
Bu Certain testler zaten bi halta yaramaz canım bana kaç aydır bi ikinci çizgiyi göstermedi,bırak tam çizgiyi siliğine bile razıydım:)canım markası önemli değil eğer bhcg yeterli düzeyde olsa o çizgiyi kesin görürsün,hamile olabilirsin ama kandaki bhcg enaz 20 olmalı ki idrar testinde çıksın,Artemisay adetin ne kadar geçti bilmiyorum ama bana sağlık ocağındaki hemşire adetin 10 gün geçmedem ne idrar ne de kan testi yapma dedi aldatıcı olabiliyor..

byz melek umarım seni üzmemişimdir çünkü bu olay benim başımdan sürekli, geçiyor 3 senelik evliiyim ne zaman adetim gecse böle hep umutladım acaba dedim gittim kan testi yaptırdım 5.1 dediler evt var bu kez oldu dedim sevindim ama yok yine yok..çünkü insan psikolojık etkılıo kendını..benim adetim şuan 2 ay kadar gecikti bugun doktora gittim detaylı inceeledi baktı falan smear testi yapılmıstı bana baya oldu ama o sonuca baktı rahim agzında bi sorun olabilceğini söledi smear testı tekrarlancak eğer dikkate almasam kansere cevirebilir dedi adetinde stresten gecikmiş dedi..bu tür şeyler ihmale gelmıo eger bi sorunun varsa canım bence bi doktora görün derim..ben bebek tedavisi için gittim başka sorunla karsılastım napcam bilmıom..Allah gönlüne göre versin inş.hayırlısıı olsun hakkında canım

Geri