Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba arkadaslar size birsey sormak istiyorum ilişkiden on gün sonra kanda test yaptrdım 0,66 cıktı yani negatif doktorum gec döllenme olabilir adetine kadar bekle dedi gögüslerimde şişkinlik büyüme ve karıncalanma var cok fazla belimde agrı kasıklarımda batmalar var sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ??

3gun gecikti reglm.10gun onceden regl olckmışım gibi karnımda cok hafif bi sancı oldu.ara arada oluyor.bska hc belırtm yok.ne mide bulantısı,ne leke gelme,ne ateş basma,ne iştahlanma ne de sık ıdrara cıkma.hç biri yok.

Selâmün aleyküm herkese öncelikle bende aranıza yeni katılıyorum yorumlarınızı okuyorum ve benim regl günüme 4 gün var ama dün gece afedersiniz koyu kahve kırmızı renkte kan geldi iç çamaşırıma regl olduğumu sandım pet koydum aradan 15 dakka gecti pede baktım hiç birşey akmamış şu 2-3 saattirde karnımın alt bölgesi ağrıyor arka belim agrıyor vajinamda şişlik oldu hafif meme uçlarımda ağrı var hafiften sadece memede şişme fazla yok normal bulantım yok ve çok yemek yemedigim halde yemeye başladım ekmeğe çok yukleniyorum ve sürekli dua ediyorum olsun olsun diye inşallah bu sefer olmuştur sizce bu gün test alıp bakayım mı ne yapayım :
Kızlar benim sorumada cevap verin cevap alamadım..

;)
Şeyda cım sabretmek zor biliyorum 1 senedir her ay yaşıyorum çünkü... Ama tecrübelerle sabittir ki kan testi için bile olsa reglinin en az 1 gün geçmesini bekle derim... İnşallah hislerin seni yanıltmıyordur... Güzel haber bekliyoruz ;)

Şuanlık adet günüm 3 gün gecikti ama memede şişlik var göbek te yağlanma buradaki belirtiler de olduğu gibi yeme hissi var ama adet günüm gecikmeden gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı meğer adet gecikirse tam sonuç veriyormuş ben gecikmeden önce yaptım diye negatif çıktı acaba şimdi gecikti ya adet günüm kan testindenmi net olarak sonuç alırım

Geri