Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

Merhaba arkadaslar size birsey sormak istiyorum ilişkiden on gün sonra kanda test yaptrdım 0,66 cıktı yani negatif doktorum gec döllenme olabilir adetine kadar bekle dedi gögüslerimde şişkinlik büyüme ve karıncalanma var cok fazla belimde agrı kasıklarımda batmalar var sizce bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi ??
Olabilir canım neden olmasın sen o şekil hissediyorsan ama adetinin gecikmesini bekle öncelik ile.

;)

Şuanlık adet günüm 3 gün gecikti ama memede şişlik var göbek te yağlanma buradaki belirtiler de olduğu gibi yeme hissi var ama adet günüm gecikmeden gebelik testi aldım yaptım negatif çıktı meğer adet gecikirse tam sonuç veriyormuş ben gecikmeden önce yaptım diye negatif çıktı acaba şimdi gecikti ya adet günüm kan testindenmi net olarak sonuç alırım
Evdeki test regl 2 gün geçse bile negatif çıkıp daha sonradan hamile olduğunu öğrenebiliyorsun ( kızkardeşim de evde test yaptı negatifti kahroldu, regli 5 gün geçti kan testinde hamile olduğunu öğrendik) eğer reglini 3 tam gün geçtiyse sabah erken kan testi yaptır kesin sonuç... Beklemenin faydası şu ; bazen stresten de gecikebiliyor regl,kan test sonucunda negatif i görmek, kırmızıları görmekten daha çok can sıkıyor... Kırmızılara yıllardır alışığız yine üzülüyor insan ama o test sonucunu beklerken ve eline alıp negatifi görmek insanın umutlarını da kırıyor... Şu da bir gerçek ki saydığın belirtiler en az 7-8. Haftadan sonra başlıyor... Hepimiz beklerken bu belirtileri yaşıyoruz neredeyse... Ben geçen ay hamile olduğuma yemin edebilirdim , istifra edecek kadar bulantılarım ve göğüslerime t-shirt üm bile değse canım yanıyordu ama sonuç negatif.... Bunu beyin bize yaşatabiliyor... Demek istediğim reglinin 5-6 gün geçmesini bekleyip. ( tabi yapabilirsen:) ) hala olmadıysan kan testi yaptır ve bize güzel haberi ver ;)

ıyıgunler ben hazıran 12snde adet gordm 15nde temzlendm ve 17snde esımle gerı cekem yontemıyle ılskıye gırdk bosalmadgnı soyluyr esım adetm duzenlı degıl hamıle kalma sansm olabılır mı sızce ? belırgn bı belırtm yok

Evdeki test regl 2 gün geçse bile negatif çıkıp daha sonradan hamile olduğunu öğrenebiliyorsun ( kızkardeşim de evde test yaptı negatifti kahroldu, regli 5 gün geçti kan testinde hamile olduğunu öğrendik) eğer reglini 3 tam gün geçtiyse sabah erken kan testi yaptır kesin sonuç... Beklemenin faydası şu ; bazen stresten de gecikebiliyor regl,kan test sonucunda negatif i görmek, kırmızıları görmekten daha çok can sıkıyor... Kırmızılara yıllardır alışığız yine üzülüyor insan ama o test sonucunu beklerken ve eline alıp negatifi görmek insanın umutlarını da kırıyor... Şu da bir gerçek ki saydığın belirtiler en az 7-8. Haftadan sonra başlıyor... Hepimiz beklerken bu belirtileri yaşıyoruz neredeyse... Ben geçen ay hamile olduğuma yemin edebilirdim , istifra edecek kadar bulantılarım ve göğüslerime t-shirt üm bile değse canım yanıyordu ama sonuç negatif.... Bunu beyin bize yaşatabiliyor... Demek istediğim reglinin 5-6 gün geçmesini bekleyip. ( tabi yapabilirsen:) ) hala olmadıysan kan testi yaptır ve bize güzel haberi ver ;)
Şimdi umuzsuzlandım ya böyle dedin ya :/ kan testi yaptirinca inşallah güzel bir sonuç alirim adet günüm gecikince tam olmadim dediğim gun o kani goruyorum ya yıkılıyorum onu görmek beni kahrediyor bazi insanlar hamileligin ilk günlerinde mide bulantısı gibi şeyler yaşıyormuş bence çoğu kişide öyle olmuyor değişiyordur ve benim adetim 4 gün gecikti eşimde bunun farkında bana herhalde sen bu sefer hamilesin diyor ama ben ne zaman hamileyim diye umut edersem hep negatif oluyor ev testi ne zaman yaptıysam hep negatif çıkıyor hastaneye de gidip hamilelik için hiç kan testi yaptırmadım bir bilgim de yok o konuda ama çok dua ediyorum anne olmayı çok istiyorum ya bu sefer de olmazsam diye tereddütteyim çok korkuyorum gine olumlu sonuç almam diye sanki hamileymişim gibi dolaşıyorum kendimi koruyorum ne bileyim ya sence anlattıklarıma göre belirtiler varmı ginede

ıyıgunler ben hazıran 12snde adet gordm 15nde temzlendm ve 17snde esımle gerı cekem yontemıyle ılskıye gırdk bosalmadgnı soyluyr esım adetm duzenlı degıl hamıle kalma sansm olabılır mı sızce ? belırgn bı belırtm yok
Geri çekme yöntemi bile olsa eşin o sira zevk aldiysa geri çekme yöntemi de olsa içine bir ihtimal damla kaçmıştır çünkü geri çekme yöntemi korunmalı bir yöntem değildir.

Şimdi umuzsuzlandım ya böyle dedin ya :/ kan testi yaptirinca inşallah güzel bir sonuç alirim adet günüm gecikince tam olmadim dediğim gun o kani goruyorum ya yıkılıyorum onu görmek beni kahrediyor bazi insanlar hamileligin ilk günlerinde mide bulantısı gibi şeyler yaşıyormuş bence çoğu kişide öyle olmuyor değişiyordur ve benim adetim 4 gün gecikti eşimde bunun farkında bana herhalde sen bu sefer hamilesin diyor ama ben ne zaman hamileyim diye umut edersem hep negatif oluyor ev testi ne zaman yaptıysam hep negatif çıkıyor hastaneye de gidip hamilelik için hiç kan testi yaptırmadım bir bilgim de yok o konuda ama çok dua ediyorum anne olmayı çok istiyorum ya bu sefer de olmazsam diye tereddütteyim çok korkuyorum gine olumlu sonuç almam diye sanki hamileymişim gibi dolaşıyorum kendimi koruyorum ne bileyim ya sence anlattıklarıma göre belirtiler varmı ginede
Eğer 4 gün geçtiyse bundan daha güzel belirti olabilir mi? :) bende senin adına çok umutlandım şimdi... Şu an Sadece tek soru, bu gecikme stresten mi yoksaaaa bebitoşun geliyor mu:) senin için dua ediyor olacağım kan testi sonucunu alınca hemen yazarsan sevinirim. Haydi bakalım bu ay'ın en mutlu üyesi sen olursun inşallah ;) (bu arada kaç yaşındasın şeyda'cım?)

Kan testi ile ilgili bilgim yok demişsin ; herhangi bir poliklinik sağlık ocağı vs heryerde yaptırabilirsin sabah erken saatte birşey yiyip içmeden ( öyle bir zorunluluk yok ama sen yine de aç git) kolundan kan alacaklar, sonuç maksimum 3 saatte çıkıyor. Özel hastahanelerde 60-90 ₺ , diğer poliklinik vs de 20-30₺ civarı... Bugün de olmazsan yarın sabah yaptır istersen, sonuç 5 in üstündeyse, kutlamaya başlarız.. Değilse de hiç üzülme ( bu mümkün değil biliyorum) sadece burada anne olmayı isteyip ne yazık ki bir türlü olamayan kişilerden yaşın sebebiyle şansın çok daha fazla, kaç aydır deniyorsunuz bilmiyorum ama, vücudun hamileliğe kendini hazırlaması bile 4-6 ay sürüyor. Yani bu ay kalmamış olsan bile bu regl gecikmeleri iyiye işaret , vücudun hamile kalmaya hazır olmaya başlıyor demektir ;)

Geri