Erken Gebelik Belirtileri hamileliğin 12 işareti

sevgili emotin allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin,çok sevindim.bende hamileyim 4 hafta 3 günlük akşamları ayak yanması haricinde hiçbir ağrım sızım yok.birde uykusuzluk sorunum var.senin ne kadarlık,belirtilerin neler yazarsan sevinirim.doktor 1 hafta sonra gitmemi söyledi bekliyoruz.hayırlı olsun canım.sevgilerimle...

Slm canım öncelikle geçmiş olsun diyorum,bende temmuz 10 da dış gebelik ameliyatı oldum açık ameliyattı,bayağı sezeryan gibi dikişlerim var yanlız yumurtalıklarımda hasar olmadığı için doktor dokunmamış,ama buna rağmen 6 ay korunmamı tavsiye etti dr.benim merak ettiğim senin ameliyatın açıkmı yoksa laparoskopi yöntemiyle yapılan kapalı ameliyatmı ve ne kadar hamile kalmaman gerektiği eğer bu konuda beni bilgilendirrsen çok sevinirim canım
Canım öncelikle sanada geçmiş olsun.benimde açık ameliyattı üç yerden biri kamera içinmiş.İçeri hava verip yapıyorlar ya öyle dikişlerim iki kısacık çizgi üçüncüsü göbek deliğimden olduğu için görünmüyor zaten.Doktorum bana ilk reglden sonra kendini psikolojik olarak rahat hissedersen bebek yapabilirsiniz dedi olmadı tabi bebek daha kısmet.Bir başka doktora daha danışmanı tavsiye ederim.Yaşın normalse vaktin varsa bekle derim.Yalnız dış gebeliğin tekrar oranı çok yüksek hamile kaldığında farklı bir doktor ise doktorunu bilgilendir dış gebelik geçirdim doktor değiştirmesen bile kontrollerini yaptır bu yönde testlerin yapılmasını istiyorum dersin bir testle anlaşılıyormuş canım hakkında hayırlısı olsun.Sevgiler

Canım öncelikle sanada geçmiş olsun.benimde açık ameliyattı üç yerden biri kamera içinmiş.İçeri hava verip yapıyorlar ya öyle dikişlerim iki kısacık çizgi üçüncüsü göbek deliğimden olduğu için görünmüyor zaten.Doktorum bana ilk reglden sonra kendini psikolojik olarak rahat hissedersen bebek yapabilirsiniz dedi olmadı tabi bebek daha kısmet.Bir başka doktora daha danışmanı tavsiye ederim.Yaşın normalse vaktin varsa bekle derim.Yalnız dış gebeliğin tekrar oranı çok yüksek hamile kaldığında farklı bir doktor ise doktorunu bilgilendir dış gebelik geçirdim doktor değiştirmesen bile kontrollerini yaptır bu yönde testlerin yapılmasını istiyorum dersin bir testle anlaşılıyormuş canım hakkında hayırlısı olsun.Sevgiler
Teşşekür ederim canım bilgilendirdiğin için aslınd aküçükte sayılmam o nedenle 6 beklemek bana pek mantıklı gelmiyor çıkcası kendimi iyi hissediyorum dikişlerimde gayet iyi durumda tabi dışardan görünen:D bilemiyorum belkide süpriz bir şekilde hamile kalmışımdır şüpheleniyorum aslında ama bir yandanda tedirginim acaba 6 aydan önce hamile kalırsam sorun olurmu diye:S

merhaba kızlar ben yeni katıldım aranıza kabul edersiniz umarım :D kızlar ben dk hapını geçen ay bıraktım bu ay hapsız ilk ayım.2 gün bi gecikmem var şu an ama sağ ve sol tarafımda batmalar ağzıma garip bi tat bazende mide bulantılarım var ve sürekli ağzımda tükürük birikiyor,göğüslerimin rengi değişmedi damar damar oldu ve baya bi şişti.adet belirtisimidir hamilelikmidir bilemedim.. hapı bırakır bırakmaz hemen olurmuki?progesteronumu ölçtürmüştü doktor 24,48 çıkmıştı adetimin 21.gününde.çok kaliteli yumurtlama olmuş dedi ama bilemeyiz döllenme olurmu olmazmı dedi.ben çok istiyorum ama ne bilim korkuyorum kan testi yaptırmaya.adetim gecikmeden bi hafta önce falan fortel testini yapmıştım hiçbişicik çıkmadı :( böle şartlıyorum kendimi olmayıncada dünyam yıkılıcak biliorum..

arkadaşlar merhaba ben eylül 3te en son adet oldum adet düzensizliği yaşıyorum buna göre ne zaman test yapmalıyım lütfen yardımcı oluuun

Canım mutlaka doktora git o sana adet düzensizliğini düzeltmen ve yoluna girmesi için gereken şeyleri söyelecek ve gerekn ilacı verecektir.Adet düzensizliği oldu zaman gebelik gerçekleşmesi mümkün değildir.İnşallah herşey yoluna girer:)

kızlar merhaba tekrar. ben hamileyimmmm yaaa :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh :D belirtilere gelince şöyle açıklayayım.karnımda bazen sol bazen sağ tarafta batmalar yanmalar,aşırı yorgunluk sürekli göz kapanma halleri,sık sık su ve idrara çıkma isteği,bulantılar hem sabah hem akşam.ağzımda garip bi tat ve koku.göğüslerimde damarlanma şişme acıma hissi (halada acıo :))
yardımcı olmuştur inş. he bidebende hapla korunuyodum bilginiz olsın öptümmmm...:D

kızlar merhaba tekrar. ben hamileyimmmm yaaa :) Allah isteyen herkese nasip etsin inşallahh :D belirtilere gelince şöyle açıklayayım.karnımda bazen sol bazen sağ tarafta batmalar yanmalar,aşırı yorgunluk sürekli göz kapanma halleri,sık sık su ve idrara çıkma isteği,bulantılar hem sabah hem akşam.ağzımda garip bi tat ve koku.göğüslerimde damarlanma şişme acıma hissi (halada acıo :))
yardımcı olmuştur inş. he bidebende hapla korunuyodum bilginiz olsın öptümmmm...:D

hayırlı uğurlu olsun canımm allah kucağına almayı nasip etsin allah tüm isteyenlere nasip etsin çok sevindim ben bu belirtileri 2 senedir yşıyorum hala doğuramadım :D

Geri